Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is van valami a...

Szerintetek is van valami a levegőben ami azt sugallja hogy Magyar Péter rosszabb miniszterelnök lenne mint Gyurcsány vagy Orbán?

Figyelt kérdés
Tiszta "szabadságharcos" fiatal OV beütése van Péternek, tényleg olyan az egész politikai hangulat mint amikor 2010 felé közeledtünk és megvolt az első Orbán kétharmad, és mindenki ünnepelte hogy de jó is lesz, aztán majdhogynem rosszabb lett a helyzet, ráadásul szerintem Orbánon és Gyurcsányon az elején nem látszott hogy valami baj van az emeleten, de MP (kormánypropagandától függetlenül is) egy idegbeteg, aki egy ország élén a saját egyéni őrületeit lehet még radikálisabban tolná át mint Orbán mondjuk...MZP-vel kapcsolatban nekem nem volt ilyen érzésem, ennyire markánsan meg pláne nem (bár őt sem akartam volna kifejezetten miniszterelnöknek)

aug. 2. 16:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
36%
Engem nem érdekel milyen lesz. Bukjon az Orbán, csak ez számít, és égjenek a stadionok.
aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
84%
A választók bebizonyították, hogy változásra van szükségük. Erre egyenlőre Magyar Péter a vállalkozó. Mint mindenkinek, lehetnek, (vannak) hibái. De úgy is akkor fog kiderülni, ha "terepen" van Magyar Péter. Ha a sok károgó vágya teljesülne, akkor még vagy 30 évig Orbán maradna. Na, ezt nem! Akkor Magyar Péter! Aztán majd őt is le lehet váltani, ha le kell.
aug. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
54%
Az a valami a levegőben a Fidesz–DK koalíció propagandája.
aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
22%
Már hónapok óta tudom, hogy rosszabb lenne. Ő nem alkalmas erre.
aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
24.-es. Eddig már sokan, sőt mindenki eljutott. De Magyar Péter volt, aki másfél millió embert felállított, és elvitt szavazni. Az Összefogás(összef...s)tüntetéseken, DK, Együtt, Kétfarkú, MZP, voltak jó esetben 2 ezren. Ezt kellene tovább erőltetni? Adjunk egy esélyt Magyar Péternek, kb. ennél rosszabb már nem lehet. Ne felejtsünk el valamit. Orbán 14 év alatt alkotta meg ördögi művét. Magyar Péter februárban kezdte. Hogy Orbán fél, annak az is a jele, hogy a szenny lapjában, a Metropolban Karácsony helyét teljesen átvette Magyar Péter. Tusványoson is feltűnően sokat emlegette Magyar Pétert. Szóval be van sz...a őkelme.
aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Amikor 2010-ben sajnos nyert a fidesz nem mindenki örült, én sem és azok sem akik szintén másra szavaztak akkor is. Mert bizony már 2010 előtt is tudott dolog volt, hogy Orbán egy gazember. Aki már akkor átlátott a szitán az nem szavazott rá. Azóta bizonyította ezt százszor, de hát pénz beszél... Amíg a szegény vidékiek kapják a támogatást, rá fognak szavazni sajnos. Magyar Péterrel az a probléma, hogy még nem nőtt fel teljesen a feladathoz, hogy ő politikus legyen. Ha kinövi a bulizós korszakát (erre már ígéretet tett, hogy többet ilyet nem tesz) és tudja állni a kritikát (atv-s kivonulás) akkor jó vezető válhat belőle. Magyar Péterrel emberi problémák vannak, míg Orbán hatalom és pénzmániás. Nem az ország jövője, fejlődése érdekli.
aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
1,5 millió megrögzött FIDESZ szavazó van, a többiek csak "jobb híján" voltak Fidesz szavazók. A másfél millió nélkül már lehet nyerni, de Magyar Péter értékrendje valójában a FIDESZ es értékrendhez közelít és nem a liberálisokéhoz. Ugyanakkor gáz, mert a szavazó tábora nagy része , szerintem fele liberális demokrata.
aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

27#

Szerintem is MZP jobban balance-ban tartotta az ellenzéki ideológiát...

aug. 15. 20:41
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!