Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is van valami a...

Szerintetek is van valami a levegőben ami azt sugallja hogy Magyar Péter rosszabb miniszterelnök lenne mint Gyurcsány vagy Orbán?

Figyelt kérdés
Tiszta "szabadságharcos" fiatal OV beütése van Péternek, tényleg olyan az egész politikai hangulat mint amikor 2010 felé közeledtünk és megvolt az első Orbán kétharmad, és mindenki ünnepelte hogy de jó is lesz, aztán majdhogynem rosszabb lett a helyzet, ráadásul szerintem Orbánon és Gyurcsányon az elején nem látszott hogy valami baj van az emeleten, de MP (kormánypropagandától függetlenül is) egy idegbeteg, aki egy ország élén a saját egyéni őrületeit lehet még radikálisabban tolná át mint Orbán mondjuk...MZP-vel kapcsolatban nekem nem volt ilyen érzésem, ennyire markánsan meg pláne nem (bár őt sem akartam volna kifejezetten miniszterelnöknek)

aug. 2. 16:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
#13: Jézusom, hogy jutottunk el a horoszkópokig...
aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%

Engem nem érdekel, normális ember nem is válik politikussá.


Ráadásul olyan ember szerintem nincs is hogy normális, mindenkinek megvan a saját dilije.


Ha sikerül neki egy olyan pártot összekalapálnia amivel le tudja váltani az előző évszázad komcsi garnitúráját akkor már megérte.

aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lesz olyan jelölt, aki mindenkinek megfelelne, egész egyszerűen azért, mert nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy ez a jelölt neked nem tetszik, egy másik viszont másoknak nem tetszene. Akik le akarják váltani a Fideszt, azoknak el kell dönteniük, hogy ezért hajlandóak-e egyszer kompromisszumot kötni, hogy aztán a jövőben majd lehessen egy igazságosabb rendszer és igazságosabb választások, vagy görcsösen ragaszkodnak a saját idilli elvárásaikhoz és ezzel akaratlanul is, de a jelenlegi rendszert tartják tovább életben.
aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
Fura M.P. személyisége, még nem tudom hova tenni, így lehet benne kockázat.
aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

16#

Igen, csak valahogy eddig mindegyik ilyennek tűnt, (jobbnak mint az előző) aztán egyre csak süllyedünk a mocsárba mindig a jobbat várva, azon vacillálva hogy a jelenlegi rossz-e a kisebb rossz vagy a következő...

aug. 2. 18:31
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
#18: Ugyanezt mondom én is. Folyton válogatunk, aminek az az eredménye, hogy végül marad, ami van. Szabaduljunk már meg egyszer ettől a kormánytól, aztán építsük újra az országot, állítsuk vissza a demokratikus állapotokat és ne legyen senkinek ekkora túlhatalma, mint ami most van.
aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 sörpocak ***** válasza:
100%
Két gazember versengése is jobb, mint 1 gazembernek a monopóliuma, mert az előbbi esetben legalább fékezik, gáncsolják és hátráltatják egymás disznóságait.
aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
17%

Fiatal Orbán? Nem hiszem. Nem hamar, nem kisebbségi, nem sorosista liberális gazember. Egy nagyon értelmes, konzervatív ember, aki átlátja a dolgokat, és látja a problémákat és a megoldást. Látja a baloldal hibáit is. Tudja, hogy can soros terv, mert ott volt a beszédnél. Tudja hogy mi gyarmata vagyunk az EU-nak, hogy direkt nem fejlesztenek. Tudja mi van Ukrajnában. De azt is tudja mikor a Fidesz megveszi a vodafonet irtózatos pénzt kidobva hogy csak az adatok jegszetmrzéséért teszi. Eközben a momentumos Bedő olyan szinten van hogy a marokkói boxoló nő... nem látják a valóságot a többiek.

A valós demokráciaimadat meg hülyeség. Demokrácia volt Gyurcsány alatt, mikor verték az embereket. Diktatúra van, volt Szingapúrban vagy Líbiában, de elég jól elvannak, mert a vezetők az embereket képviselik, nem lopnak. Nem lesz jobb ha demokratikusabb lesz.

aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az "értelmes konzervatív" narratívában nem sok elképzelést látok. Soros terv. Ezt hallottuk már valakitől. Az EU gyarmata vagyunk. Ezt is hallottuk már valakitől (ehhez képest az EU-s pénzekért azért ácsingóznak, egy gyarmatnak nem nagyon szoktak ezermilliárdokat adni). Sok különbséget nem látok, nyilván, onnan jött. Nem látom, hogy problémákra reagálna, inkább csak ugyanaz a szimbólumpolitika rajzolódik ki, amit a jelenlegi kormány is tol.
aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
Én mint tiszás is azt mondom, hogy néha van hasonlóság a kettő között, de főleg az átemelt szövegekben. (Haza minden előtt, hozz még két ember) - de ezzel valószínű, hogy a fideszesekhez is szól, MERT végre rájött valaki, hogy a fideszesek nélkül nem lehet nyerni, ők is kellenek. És nem kiábrándult fideszesek (amúgy ez mit jelet? Ha kiábrándult, akkor már nem lehet fideszes...), hanem olyanok akik most is oda szavaznak. Az idegbeteg és egyéb jelzőkkel nem értek egyet, lehet hogy könnyebben felkapja a vizet, főleg ha csesztetik, de szerintem nincs vele baj.
aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!