Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hazajönnének Nyugatról,...

Hazajönnének Nyugatról, itthon maradnának inkább a fiatalok, ha a baloldal kerülne hatalomra, 10%-ra csökkentenék a minimálbér adóját és az átlagkereset felett pedig bevezetnék a 30%-os SZJA adókulcsot?

Figyelt kérdés
Szerintem néhány fideszest eltekintve már mindenki azon a véleményen van, hogy az egykulcsos adó felett eljárt az idő, másra lenne szüksége.

aug. 1. 23:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

3-4 havonta járok haza, nem égettem fel minden hidat magam körül. Vannak ismerősök, barátok, rokonok, család, Budapesten, Budapest közvetlen környezetében és a Balaton felvidéken is, rendszeresen járok ezen a vonalon, annak ellenére, hogy nem élek otthon. Annyira lepusztultan néz ki az ország, és, az ismerőseim beszámolói és a saját tapasztalatom alapján is, annyira visszaestünk, hogy nem tudom, hány kormányváltás kellene ide, hogy változás jöjjön az országban.

Home office-ban dolgozok, már 4. éve, ha nagyon akarnám, megtudnám oldani, hogy hazamenjek és otthonról dolgozzak külföldre, de nem akarok. Egyszerűen annyira szétesett az ország és annyi probléma van... nem lenne gyomrom az egészet újrakezdeni.

Az egész struktúrát újra kellene gondolni.

aug. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Nyugaton 2x-3x annyi a fizu.
aug. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%
Haza alig jönne valaki, viszont sokan mennénk, akik átlagbért vagy afelett keresnek.
aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!