Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisza Párt szavazók! Ti a DK...

SzocdemOliver kérdése:

Tisza Párt szavazók! Ti a DK legyőzését, vagy Orbán zsarnoki rendszerének a leváltását tartjátok fontosabb küldetésnek?

Figyelt kérdés

júl. 28. 18:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem szavaztam a DK-ra, mert amikor Klárika Salgótarjánban volt az utolsók közötti kampánygyűlésen, a téren alig lézengtünk és már akkor látszott hogy baj van a DK szavazóival. Azt már lehetett látni, hogy a DK teljesen leült. Én ekkor döntöttem el, hogy amellé állok aki mozgósít és ez MP volt. Akkor még senki nem tudta hogy MP mit is képvisel, mert csak a NER-t szidta.

Nekem nagy csalódás volt, ez a pali alkalmatlan, nem egy karizmatikus vezető, túl arrogáns és hisztis.

aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
48%
#31: Rendben, akkor továbbra is tartsd hatalomban Orbánt. Mert ezzel ezt teszed, még ha nem is ez a szándékod (bár erről nem vagyok meggyőződve, hogy nem az).
aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
47%

Én azért reálisabban nézem a dolgokat és a jövőt is vizionálom, amikor elképzelem, hogy MP egy NATO vagy államfői megbeszélésen hogy képviselné Magyarországot, hát, vannak baljós kétségeim, mert tele lenne a gatyája.

Nekem az a bajom vele, hogy az indulata irányítja a mondanivalóját. Utólag pedig már nem lehet korrigálni egy meggondolatlanul kimondott hazugságot, pláne felsőbb szinten.

Ennek az embernek először magában kellene rendet tennie.

Ennyire meggondolatlan és gyenge nivójú politikussal én még nem találkoztam.

"...akkor továbbra is tartsd hatalomban Orbánt."

Az a baj, hogy sokaknak Orbán fóbiájuk van és nem az ország érdekeit helyezik előtérbe.

Egy alkalmatlant az alkalmatlanabbra lecserélni nekem sem lenne jó.

aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
46%
#33 Orbán 1 patkány, de Magyar Péternek 14 évig nem volt baja loppással
aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
41%

34# Vedd már észre, hogy ez nem Orbánról szól, ha ő eltünik, jön helyette más a pártjából, aki ugyanazt képviseli. Mit nyerünk vele, semmit. Gyermeteg gondolkodásra vall.

A politika nem személyes ügy. Az a baj, hogy sok a hozzád hasonló egyszerű lelek, aki személyes ügyként tekint egy választásra.

Azzal, hogy lepatkányozol valakit még semmit nem tettél a cél érdekében, csak a frusztráltságodat jeleníted meg. Ettől neked nem lesz jobb.

Ennél magasabbívű gondolatokra van szükség.

Nőj fel végre és szakadj le a személyes utálatodról, mert ez nem vezet sehova.

"Magyar Péternek 14 évig nem volt baja loppással"

Látod ez az, tudni kell felismeri, hogy ki az aki megtévesztő, ilyenek a megélhetési élősködők, akik félrevezetik az embereket saját érdekeik előtérbe helyezésével. Egyesek most még várják a csodát tőle, de ehhez MP nagyon gyenge és ellentmondásos.

A NER nem újdonság, minden kormánynak megvolt és meglesz a maga NER-je. Nevetséges ilyeneket mondani, hogy felszámolja. Ugyan már.

aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!