Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisza Párt szavazók! Ti a DK...

SzocdemOliver kérdése:

Tisza Párt szavazók! Ti a DK legyőzését, vagy Orbán zsarnoki rendszerének a leváltását tartjátok fontosabb küldetésnek?

Figyelt kérdés

júl. 28. 18:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
82%

A legfontosabb persze az Orbán kormány leváltása volna. De sajnos egy lépésben nem lehet 26-ban mindenkit leváltani, illetve eltüntetni a politikai színtérről. Ha sikerül is leváltani a Fideszt, attól még nem fog "eltűnni örökre", mint ahogy sokan gondolják. Hanem akkor ők lesznek a legnagyobb ellenzéki párt, és mellettük valószínűleg még ott lesz a DK is ellenzékben (legalábbis még egy ciklus erejéig).

Sajnos ez így nem a legszerencsésebb a jövőre nézve. Én legalábbis jobban örülnék, ha ellenzékbe is kicsit vállalhatóbb pártok kerülnének. Így a legközelebbi kormányváltáskor megint a Fidesz fog visszatérni, és kezdhetjük elölről az egészet.

júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
89%
A DK 8 százaléknál már lejjebb is volt, 2018-ban 5,58 százalékon voltak [link]
aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelműen Orbánék leváltását tartom fontosabbnak, de Gyurcsányéknak semmi helyük sem lenne normál esetben a politikában. Érdekes mód, még a Momentumban is lemondtak, a DK-ban pedig kizárják még azt is, aki csak felveti Gyurcsány és Gyurcsányné távozását, és ezek akarnak kormányt váltani.
aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
78%
Ha 2026-ban még tart a háború akkor tuti Orbán nyer, szerintem amúgy is
aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
54%

"Meg lehetett volna állítani a lopást,..."

Kérdező!

A baloldali önkormányzati lopásokra gondolsz ami rendszerszinten első perctől megy? Kiss L, Molnár Zs., Baja F, Horváth Cs. stb.

Ez a demagóg duma, hogy lopnak, lopnak ez pont a baloldalra égett rá. Mindig az kiált tolvaj után, aki a legnagyobb tolvaj.

Ez a duma már nem jön be, hogy a fidesz lop. A tények a baloldalt igazolják.

aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
39%

2026-ban is a fidesz fog nyerni, lehet, hogy nem 2/3 lesz, de nyerni fognak. Lehet itt vergődni az ellenzési összefogással, de semmi értelme.

Tisza szavazók sem Tisza szavazók, hanem Momentumosok, DK-sok, PB, LMP egyveleg.

Én is DK-s szavazó voltam mindig, de most a Tiszára szavaztam, mert Klárika ezt elcseszte. Ez viszont nem jelenti azt, hogy ezután is a Tiszára fogok szavazni. Azért több a negatív érzésem velük szemben, de most adtam egy esélyt nekik, mert nem volt más a palettán. Remélem talpra fog állni a DK is.

aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
57%

"Tisza szavazók sem Tisza szavazók, hanem Momentumosok, DK-sok, PB, LMP egyveleg."

False. Oke, biztos vannak csalódott momentumosok, DK-sok és egyéb ellenzéki szavazók, akik a Tiszára szavaznak, de ne feledjük, egy csomó választópolgár van, akik nem szoktak szavazni, de idén elemntek, és bizony, a Tiszának adtak bizalmat.

aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
11%

Valójában a csalódott ellenzék szavazott a Tiszára. Semmivel sincs töb szavazójuk mint korábban a teljes ellenzéknek, csak most a Tiszára koncentrálódott és nem a DK-ra.

Én adtam egy esélyt a Tiszának, de amit MP művel az nem vállalható a továbbiakban.

Hajrá DK! Remélem soha nem fog összeállni ezzel az arrogáns ficsurral.

Ez a ficsur a legnagyobb élősködő a politikai életben és nincs olyan programja, mondanivalója, ami felemelné és a figyelem középpontjába helyezné.

Tipikus ingyenélő volt mindig. Akkor is amikor 16 évig a NER-en élősködött és amikor kihúzták alóla az aranytojó tyúkot, akkor már nem tetszett a NER és kezdett visszaköpködni. Áruló mindkét oldalon áruló marad, bárkit átver.

aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
70%
#28: Dehogy adtál te esélyt a Tiszának.
aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
#28 Akkor miért is szavaztál a Tiszára, és miért nem a dékádra?:D
aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!