Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a latte avokádó? Mi a...

Mi az a latte avokádó? Mi a baj az avokádóval?

Figyelt kérdés
Most hallottam a tusnádfürdői beszédben, de nem tudom, mi az, ott el is akadtam.

júl. 28. 18:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%

Latte szója.

Az avokádó más.


Ezt többnyire egy szubkultúra issza.

A csomagban bent van a részleges vagy teljes veganizmus , lmbt pártiság, "tudatos gyermektelenség", migránspártiság és minden baromság.

júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
#1 Valahogy én még egy ilyen emberrel sem találkoztam a való életben de a hozzád hasonló egyedekkel akik borsodit fogyasztanak, nincs diplomájuk, putyinpártiak, cigányoznak, zsidóznak, b.ziznak és a fenekükre is Nagy-Magyarországos matricát ragasztanak miközben semmit nem tesznek az országukért, viszont igen. Például itt is tömegével.
júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
21%

2.


Nem iszok borsodit, van diplomám, Putyinellenes nem vagyok, de Putyinpárti sem.A zsidókat nem szidom, a cigányok más kérdés.


Általában azok az emberek vergődnek,meg játsszák az eszüket, hogy mekkora értelmiségek, akinek a diplomája sz_rt sem ér a munkaerőpiacon.Szociológia, filozófia, kommunikáció és társai.Egy erős titkárnői vagy "felturbózott" adminisztrátori állást tudnak csak betölteni.És pont ez a réteg veri a mellét a semmire.


Ezeknél, jelentősebb több GDP-t termelek, de mellette nem játszom az agyamat.

júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme, jól értetted.


Orbán egy két évvel ezelőtti Szánthó Miklós-szövegből kopipésztelt, csak nem értette a szöveget, ezért összekavarta.

júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
11%

#2 "kommunikáció"


A nagy szèlsőjobboldali vezèralak Tòth Laci is csak kommunikáció szakon tudott lediplomázni 😂

júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én sem vagyok vegán, se migránspárti. Mégha Bayer Zsolt szeretné is ha az lenném
júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
#3 Már rögtön a legelső válaszodban játszottad az agyadat.
júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
4-es Ő még a gondolatait is másoktól lopta. Emlékszem, talán 15-20 éve mondta Bödőcs a Showder klubba, hogy Magyarországon akkora a korrupció, hogy a Holdról is látszik. A Köpcös még a poénokat is lopja. :D
júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lattés, avokádós pirítós duma egy 2017-es interjúból származik, ahol Tim Gurner ingatlanmogul azt találta mondani, hogy az Y-generáció azért nem tud lakást venni, mert lattéra és avodákós pirítósra költik a pénzüket.

Ebből aztán mém lett, mégpedig olyan kontextusban, hogy egyesek mennyire elszakadtak a valóságtól, mert azt gondolják, hogy a fiatal felnőttek a dekadens életmódjuk miatt nem tudnak lakást venni, és nem azért, mert az ingatlanárak fizetéshez mért aránya a többszörösére nőtt néhány évtized alatt.

Orbán, vagy a szövegírója, képes volt ezt a mémet (az értelmetlen latte avokádó kifejezés használatán túl) unironikusan használni, a "semmirekellő libsik" szinonimájaként. Csodálatos.

júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint csak a császárszalonna zabáló, cifraszűrös, huszárbajuszos réteg minősül vagánynak.

Aki figyelni mer az (önhibáján kívül) örökölt egészségügyi problémáira, és mindenmentes lattékat iszik, puhány és woke. 😂

júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!