Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a latte avokádó? Mi a...

Mi az a latte avokádó? Mi a baj az avokádóval?

Figyelt kérdés
Most hallottam a tusnádfürdői beszédben, de nem tudom, mi az, ott el is akadtam.

júl. 28. 18:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha jól értem, és a kormányzati szereplők személyes példamutatása is ezt erősíti: slim fit helyett rengő hájhoz szabott buggyos ing, latte-avokádó (?) helyett szalonnás pálinka, mindenmentes helyett a magyaroschan cukros-lisztes-zsíros életmód lenne a követendő a fiatalok számára.
júl. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Le van maradva úgy 4-5 évvel.

A COVID óta már nem a slim fit szerkó, hanem a baggy, oversize öltözködés számít menőnek a fiatalok körében.

júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
100%
9/11 Köszönet a latte-avokádó magyarázatért!
júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindenmentes latte avokádó országtortát a népnek!

A “Julis nénje rekettyebokra” téma már nagyon unalmas.

júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Hìvószó a kutyáknak.
júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
71%

2, Leírom újra, amit már néhányszor leírtam. Az első diplomám a vesztesek által "büfészaknak" nevezett egyetemi szakról van. Önkormányzati szakértő vagyok, 660 ezer a nettóm. Csak azért ilyen kevés, mert ez ugye közszféra, ha magánszférában lennék ennek kétszeresét is megkapnám. Az évfolyamtársaim a következő dolgokat csinálják:


- állami hivatalban osztályvezető

- művelődési ház igazgató + rádiós műsorvezető

- állami pénzintézetnél osztályvezető

- kereskedelmi borzalomtévénél szerkesztő, állandóan egzotikus országokban forgat

- minisztériumi tanácsadó

- vezető informatikus magáncégnél

- szinkronrendező


Sorolhatnám még. Na akkor?

júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Bocs, előző hármasnak ment.
júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ávós latteokádó
júl. 31. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
De amugy mellesleg ez egy kicsit off topic de ha Orban be akarja mutatni a liberalisokat, akkor legalabb ne valami 2016-os mintat mutasson be😂 A slim fit szerko mar inkabb baggy fit szerko es olyan h latte avokade nincs is
júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
100%
Főzz egy csésze erős kávét úgy, ahogy szoktad. Az avokádót felezd el, hámozd meg, a magját távolítsd el, és vágd kockákra. Tedd a turmixgépbe, add hozzá a vaníliakivonatot, a kávét, a tejet, és ízlés szerinti mennyiségben jégkockát. Turmixold össze az egészet.
aug. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!