Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meg lehet gazdagod...

Szerintetek meg lehet gazdagodni Magyarországon anélkül, ha nem lépek be egyetlen egy politikai pártba sem, mint például egy mérnöki vállalat igazgatója? Várom a véleményeteket erről!

Figyelt kérdés

júl. 24. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Természetesen.
júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezen kívül gondolom fontos a talpraesettség és a tapasztalat is.
júl. 24. 23:22
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem egy politikai pártba kell belépned, hanem a pártba.

A jólmenő cégeket a párt oligarchái felvásárolták, felvásárolják.

júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha élethelyzeteket írnátok avval kapcsolatban, hogyan kerestek jelenleg több pénzt, mint régen?
júl. 24. 23:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert a politikai úton történő meggazdagodást már ismerem. Apám volt a mintapélda rá.
júl. 24. 23:33
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem olyanra gondolok, mint ami a Cápák között című reality műsorban történik.

Vagy csak ez az egyetlen egy út a hosszantartó meggazdagodáshoz?

júl. 24. 23:41
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Elárulom a titkot: Tanulni és dolgozni kell.
júl. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Őszintén szólva, az íràsodat elnézve neked csak a pártközeli kapcsolatok az egyetlen esélyed, meg esetleg egy lottószelvény.
júl. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

7, Tanultam és dolgoztam. ITs érettségim, szakmám van és beszélek angolul.

Annyi volt a "bűnöm", hogy nem egy raktárban, vagy gyárban akartam eltölteni az életem, hanem normális körülmények közt, Magyarországon nem kellettem sehová. Pedig a jóIstenre esküszöm, hogy nem rajtam múlt. Az utolsó otthon töltött évemben, ha nem küldtem el 150 helyre az önéletrajzom, akkor egy helyre sem:

-vagy a fizetés volt sértés, amit kináltak

-vagy fel kellett volna végleg költöznöm Pestre, amit nem akartam -a bejárást nem fizették volna

-vagy fel sem hivtak


Ehhez képest külföldön karriert csináltam, ugyanezzel a háttérrel, bármiféle kapcsolati tőke nélkül.

Tanultam és dolgoztam volna otthon, nem kellettem sehová.

júl. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
A kommunista pártba kellet volna belépned. Jogásznak kellet volna tanulnod, mert ott doktori szinten tanítják meg az embereket lopni, csalni, hazudni, bűnözőket védeni, a tisztességes embereket kisemmizni, tönkre tenni, utána ujjal mutogatni rájuk, hogy a ti hibátok amiért nem vállaltok gyereket.
júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!