Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tételezzük fel, hogy Orbán...

Tételezzük fel, hogy Orbán Viktornak, mindenben igaza van, amit a szövetségeseinkről mond, EU-Brüsszel, NATO-USA, miattuk van a háború, miattuk van az ország rossz helyzetben, ha ennyire rossz a szövetségesi rendszer, miért vagyunk még mindig benne?

Figyelt kérdés

#Magyarország #Európai Unió #NATO #tagság #tagoklegyünkvagyszabadok
júl. 24. 12:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

9, az én kérdesem szempontjából, teljesen lényegtelen, hogy mit csinál az USA és nem is érdekel. Az én kérdes az az, hogy miért vagyunk tagjai olyan szervezeteknek, amik az oszág vezetője szerint háborút akarnak és tönkreteszik az országunk gazdaságát.

Nem az okai érdekelnek, hanem, hogy miért vagyunk még ma is tagok.

júl. 24. 12:28
 12/25 A kérdező kommentje:
10, Úgy néz ki, hogy minket leszámitva senki sem akarja megjavitani azt a kocsit, mi miért akarjuk, ha senki más sem?
júl. 24. 12:28
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

#11 Egy szót sem írtam az USA-ról, ezt hogy hoztad össze?

A kérdésedet nem is egyszer megválaszoltam, szándékosan nem akarod megérteni.

júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
"Az egész a birtoklási vágyról a hatalomról szól. Az USÁ-nak ki kell iktatnia az EU-t és az Oroszokat, hogy esélye legyen Kínával szemben."
júl. 24. 12:41
 15/25 anonim ***** válasza:
#14 Azt nem én írtam.
júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
38%
Tudjuk, neked az is megfelelne ha a kedvenc ejrós vezéreid a szádba szarnának.
júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg okos érvekkel is alá lehet támasztani azt, hogy amikor a NATO-hoz csatlakoztunk, akkor az még alapvetően védelmi jellegű katonai szövetség volt. Az EU-nak pedig még nem volt Liszaboni Szerződése (2007), woke-os Alapjogi Chartája (2016).


Azért vagyunk még benne a torzult EU-ban és NATO-ban, mert a kilépés tönkretenné a magyar gazdaságot, sokkal többet kellene utána honvédelemre költeni.

júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Vagyis, akkor mégsem az EU és a NATO tette tönkre a magyar gazdaságot?
júl. 24. 13:02
 19/25 anonim ***** válasza:
57%

#17 Szoktam példának hozni a házasságot.

Nagyon nem ugyanaz ha valaki feleségül vesz egy prostit vagy akkor tudja meg hogy a felesége prosti amikor már van 3 gyerekük, közös minden vagyonuk.

Az első esetben eleve a prostit vette el, ha az kurválkodik annak még örül is mert pénzt hoz a házhoz. A második esetben viszont azt hitte, hogy egy rendes nőt vett el. Ha erre akkor jön rá amikor még csak ketten vannak, akkor elválnak, búcsút intenek és keres magának másik nőt. De ha már van 3 gyerek és mindenük közös akkor a válással nem csak magának okozna gondot hanem a 3 gyereknek is és elvesztené mindazt amiért évtizedeken át dolgozott. Ilyenkor megpróbálja a b. nejét lebeszélni a kurválkodásról először kérlelve, aztán már erősebb eszközökkel.

Orbánék most kezdték ezeket az erősebb eszközöket a frakció alakítással meg a különböző utazásokkal, szövetség kötésekkel, médiában szereplésekkel.

júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Orbánék most kezdték ezeket az erősebb eszközöket a frakció alakítással meg a különböző utazásokkal, szövetség kötésekkel, médiában szereplésekkel.

Mármint, 15 évnek is jó az a most.

15 év alatt, nem igazán sikerült elérni semmit, meddig várunk még?

júl. 24. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!