Beindult már rendesen a fideszes gyermekvédelmi törvény? Melyik lesz a következő fidesz kegyelt, a kitüntetett a karate edző után, aki rendszeresen gyerekeket bántott?
Ezt is helyesnek találjátok orbanisták?
Rendszeresen jutalmazzátok a gyerekbántalmazókat!
"Rendszeresen jutalmazzátok"
Ezt az edzőt kik jutalmazták? A fideszes szavazók? Volt róla szavazás, hogy kapjon-e jutalmat?
"Ezt az edzőt kik jutalmazták? A fideszes szavazók? Volt róla szavazás, hogy kapjon-e jutalmat?"
Novák Katalin. Ő nem fideszes?
12:21
Tényleg ennyire...?
Ti szavaztok meg ilyen hitvány alakokat, akik kitüntetéseket osztogatnak gyerekbántalmazóknak.
Ha nem propagandát olvasnál, hanem híreket, tudnád kik azok, akik jutalmat kaptak.
"Ja, hogy amikor azt írod, "a fideszes szavazók", akkor Novák Katalint érted alatta egyszemélyben. Okés. És tényleg rendszeresen jutalmazta a pasast Novák? Mennyi időn át, milyen rendszeresen mennyivel?"
Hol szerepel a kérdésben "fideszes szavazók" ? Fideszes gyermekvédelmi törvényt írt,amihez köze van a fideszes politikusoknak, többek között a volt köztársasági elnököt aki szintén fideszes és Ő például kitüntette a kérdésben szereplő személyt. Mi a hiba?
Az is durva, hogy a törvény módosítása után is képes volt egy "ilyen" ezt tenni...
Nincs sokakban semmi félelemérzet, pedig már nem Novika a "jutalom" osztogató.
"Ha nem propagandát olvasnál, hanem híreket"
Egy olyan oldalt mondj, amelyik se nem a jobbos, se nem a balos propagandát tolja...
"Hol szerepel a kérdésben "fideszes szavazók" ?"
A szövegkörnyezetben:
"orbanisták ... Rendszeresen jutalmazzátok a gyerekbántalmazókat!"
Vagy szerinted itt a "jutalmazzátok" nem a fideszes szavazókra vonatkozik?
"a volt köztársasági elnököt aki szintén fideszes és Ő például kitüntette a kérdésben szereplő személyt. Mi a hiba?"
Az a hiba, hogy Novák tüntette ki, itt mégis úgy van előadva, hogy "a fideszes szavazók", ami nem igaz.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!