Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vidéken az idõs nénik már...

Vidéken az idõs nénik már rendesen maguk alá sz..rtak a háborútól?

Figyelt kérdés
Voltam kint egy kis borsodi faluban, ott azt tapasztaltam h az emberek fèlnek. Hála a kormànyunknak azt hiszik h hàború lesz... Ti is ezt tapasztaltátok?

jún. 7. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen, fosnak rendesen.
jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem igen van okuk, annyi ész azért az ellenségnek is lenne hogy nem piripócsfalvát kezdik el lőni, hanem a nagyvárosokat.
jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Nehez hiszem hogy ezt a kamut 2x el lehet sütni.

Mindenki jár boltba, kap fizut, nyugdíjat és egy hülye is felfogja, hogy nem oké, hogy a bevétel ugyanannyi mint volt, a kaja a szolgáltatások, az élhetés a rezsi stb meg nőtt 120-150%ot.

jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Pont ez az, hogy az idősek egy (nagy) része tudja, mi az a háború, mert részben/tejesen átélte: pont emiatt nem kellene

Viktor Viktorovics Vikátorovics Viktorta de Traktorta

(k)admirális-al-ellentenger-tábornagy-száztízezredes-alparancsnokhelyettes-tizedesnek művelni a fesztivált a retorikájával, mert félelmetes tud lenni.

jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos működik a terror kampány. Rokonaim, akik Bp-től egy köpésre laknak és még nem is nyugdíjasok, totál be vannak szarva a háborútól és a fideszre szavaznak. Akkor mi lehet Borsodban, el sem tudom képzelni. Mondjuk itt pesten is fideszes a 30 valahány éves alkoholista szomszédom.
jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Justinianus ***** válasza:
17%
Te már attól is magad alá sz...rsz, ha 15% alá esik a mobilod töltöttsége...
jún. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Be vannak fosva

Én egy nagyvárosban élek,de az összes 50+kollégám szó szerint be van fosva, naponta elmondják,hogy csak háború ne legyen.

És amikor elkezdik ezt,hogy csak háború ne legyen szöveget mindig rá kontrázok


"Pedig Macron már katonákat akar küldeni.."


"Amerika, Franciaországban, Németország már engedélyezi a nyugati fegyverek bevetését Oroszország területein"


És akkor mondják,hogy jajj hallott róla ne is mondjam...


Ha jó befosva élni lelke rajta

jún. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Orbán mindig az ostoba emberekre épít: akik beveszik az ő békepártiságát, miközben Csádba küldi a magyar katonákat, miközben Putyin parancsait teljesíti, miközben fegyverkezik ezerrel...

Orbánnak normális ember egy szavát sem hiszi el - és meg sem hallgatja!

jún. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A tömegpszichológia működik, persze. Ha félelembe tudnak tartani, akkor irányítható vagy. Emellett el kell hitetni, hogy 'csak én tudlak téged megvédeni'. Nem kellenek ide bonyolult dolgok, mivel az emberek többsége, gondolkodni képtelen ösztönlény.
jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ezt tapasztalom.Ilyen szintű agymosás ès propaganda talàn mèg Ràkosi idejèben se volt.

Az öregek hihetetlenül el vannak hülyítve,azt se tudják melyik vilàgon èlnek,de azèrt osztják az èszt.

jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!