Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beindult már rendesen a...

Beindult már rendesen a fideszes gyermekvédelmi törvény? Melyik lesz a következő fidesz kegyelt, a kitüntetett a karate edző után, aki rendszeresen gyerekeket bántott?

Figyelt kérdés

Ezt is helyesnek találjátok orbanisták?

Rendszeresen jutalmazzátok a gyerekbántalmazókat!



júl. 19. 11:51
1 2
 11/12 anonim válasza:
28%
csak én érzem azt hogy nagyon fel fújják ezt az elcseszett sztorit,hát basszus a nagy menő motorosok azt hiszem 1000-ret írtak mentek meglátogatni, azóta a kölök forma 1-es versenyen volt mert jaj a kicsi lelke persze sajnálom és elismerem hogy bántottál a csávónak bűnhődni kell ez normális,viszont attól mert ezt pont felkapta a média rengeteg gyereket bántanak. Kislányokat vagy fúikat bántakat erőszakolnak meg. Ott volt anno hírekben láttam hogy egy kislányt valami rokona és barátai elvileg felnőtt férfiak (állatok bocsi sértő szegény állatokra akkor ....)megerőszakoltak napokon át nah akkor hol voltak a motorosok a védelmező tömeg és a média ez csak egy sima hír volt meg sem lepődtek. Nah nekem ezzel van bajom. Nah meg hirtelen egy csomó nő áll elő hogy őt bizony megerőszakolta stb. Lehet igaz nem tudom de azért bennem bennem van az is hogy kell az az 5 perc hírnév és vagy ebből akar hasznot vagy ilyesmi. Ettől függetlenül én magam is kiállnák a csákóvámmal mondjuk lehet kapnám az ívet de na....
júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Saját magukat futtatják, akik most foglalkoznak a fiúval, de ettől még nem kisebbek ennek a kormánynak és a védenceiknek a bűneik, illetve a szavazóknak a lelkén is szárad, akik ezeket tartják hatalomban.
júl. 22. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!