Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szavazók miért nem...

A Fidesz szavazók miért nem képesek érdemben elismerni a támogatott pártjuk hibáit?

Figyelt kérdés
Számomra tök nagy rejtély mai napig, és bízok benne hogy itt politikában 1-2 jártasabb ember el tudja nekem mondani, hogy hogy lehet az hogy amikor kiderül valami nagyon ciki/gáz/morálisan megkérdőjelezhető dolog ami bizonyítottan úgy is van, akkor a Fidesz szavazó azt kiakarja nekem magyarázni, meg felhoz példákat arra, hogy "mert franciák is ezt csinálják" érveléssel is sokat találkozok, vagy szimplán nem hiszik el, vagy le baloldaliznak holott egyik pártot sem "kedvelem" és támogatom igazándiból hosszú évek óta. Mi lehet ennek az oka?6

júl. 23. 15:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

"2010 óta jelentősen közeledett az ország az uniós átlaghoz"

Hát igen - utolsónak is kell lenni valakinek, már mindenki

leköröz minket.

júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
52%

*

[link]

és ez csak egy dolog.

júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%
Nekem van a társaságban egy fidesz szavazó ismerősöm, ő pl. nagyon szégyelli ezeket a dolgokat. Pl. milliárdos gazdagodások Orbán környezetében, a bevándorolók behozatala, pedo ügy, orosz alárendeltség stb. De mivel fideszes csak hallgat róla, nem kritizálja, igaz dicsérni sem hallottam. Persze fairebb lenne ha ellenzékben mint nálam valami nem tetszik hiába szeretném az illib autokráciát leváltani bátran kritizálom az ellenzéket is a hülyeségéért.
júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%

Például elismertétek már, hogy tévedtetek, amikor kamu videó folyamatos posztolásával uszítottatok a demokraták ellen?


[link]

júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
26%
10: Te funkcionális analfabéta vagy? Mondom, közeledtünk az unió átlagához. Ebből melyik szót nem érted?
júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
31%
14: ez nem a Fidesz hibája, egy szerkesztőnek gyorsan döntenie kellett, hogy a neten terjedő, és a merénylőnek tulajdonított videót beteszi-e a hírekbe vagy sem. Betette. Ha ez minden problémátok, marha jól áll az ország.
júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
68%

És ha te azt mondod, akkor már úgy is van? Szoktál te eurostat adatokat olvasgatni? Gondolom nem, különben nem ezt mondanád.


Magyarország Kelet-Európa nagy reménysége volt, aztán most már Bulgáriával hadakozunk az utolsó előtti helyért. Ki lesz a következő? Etiópia?

júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%

#8

Látod, neked se sikerült értelmezned a példám. Nyilván jelentősen közeledtünk, mert végtelen EU-s pénzt kaptunk, de vannak más országok, akik gyorsabban közeledtek és erről beszélek.


Egyébként önmagában a fejlődésünk is elég gyatra, ha figyelembe veszed, hogy mennyivel több embernek kellett munkába állnia és mennyi EU-s pénzt kaptunk, mert az kb. azt jelenti, hogy konjunktúra alatt a fidesz egy gazdasági visszaesést ért el.

júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
63%
16-os És? Elismertétek a hibát? Persze, hogy NEM. Most is csak bűnbakokat keresel, ahelyett, hogy azt mondanád, hogy bocsi srácok, de korábban kamuvideóval érveltem. Amúgy igazatok volt. :)
júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
19: Bocsi, de én nem érveltem semmivel. És még egyszer, ez nem a Fidesz hibája.
júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!