Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hatása lesz a Tisza...

Milyen hatása lesz a Tisza Párt támogatottságára Magyar Péter diszkós esete?

Figyelt kérdés

jún. 22. 01:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Emeli a népszerűségét, hogy végre valakinek volt bátorsága helyreeakni a fideszes bértrollt, aki dékást hasvavágot, Hadházy autójára ráugrott s ráfogta elütötte, momentumosokról tépett le kokárdát, egy dékás politikust leköpött, Jobbikos monilót tépett darabokra, mint egy foxi.
jún. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
Ne legyen igazam, de attól félek, hogy az ország baromira meg fogja szívni, hogy ekkora bizalmat adott ennek a labilis embernek... :(
jún. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
2# Azt gondolom, hogy hatalmas jellemfejlődésen kellene átesnie Magyar Péternek , csak nem tudom, hogy elbírja-e ezt az egója... Így is kapott 30%-ot. Ez a viselkedés egyszerűen nem méltó egy legerősebb ellenzéki párt vezetőjéhez. Kicsit zavar ez az egész, azt érzem, hogy az ellenzéki választók át lettek verve. Olyannyira hozzátartozik ez az indulatosság a személyiségéhez, hogy nem tudom, tud-e egyáltalán változtatni ezen. Hogy akarna így országot vezetni, ha mindenkiben az ellenséget látja?
jún. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Vannak kretén politikusaink, de ez a Magyar túl gyakran keveredik ilyesmibe, még hozzájuk képest is. Ilyen indulatos megváltót még sosem láttunk. Úgy érzem, hogy hibát követtem el, hogy a Tiszára szavaztam.
jún. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%
Semmilyen, vagy még népszerűbb lesz. A magyar annyira birka, hogy mindig talál magának egy vezetőt, aki egy ideig bármit megtehet vele. Magyar az új Orbán, nem tudtad? A nemrég még NER-es fiúcska sokaknak akár a nagyanyját is elrabolhatná, és feldarabolhatná, azt is elnéznék az új messiásnak, legfeljebb ráfognák, hogy ez is a fidesz műve...
jún. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Részemről semmilyen.
jún. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem hosszú távon semmilyen hatása nem lesz, ‘26-ban a kutya nem fog már erre az esetre emlékezni. Mindenesetre ha nem akarja lerombolni, amit eddig elért, el kellene kezdenie közszereplőként viselkedni. Ha Jancsi, a random BME-s egyetemista bekarmolva táncikál ránézésre max húszéves kiscsajokkal, meg kerül balhéba egy akármilyen pesti szórakozóhelyen, az a kutyát nem érdekli, ha ő, vagy bármelyik ismertebb politikus, celeb, sportoló stb, akkor másnap ezzel lesz tele a sajtó (függetlenül attól, hogy direkt provokálták-e). Ez ilyen, a sikernek ára van.

Szóval szerintem nem ezen fog múlni az eredmény, de több balhé már nem kéne.

jún. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%

Chad, vagyis neki elnezik. Lehet, hogy ezentul meg tobb no fog ra szavazni :)



40F incel

jún. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

4

Te az életben nem szavaztál a Tiszára. Mi SOHA nem hívjuk megváltónak, sem messiásnak stb. Ezeket a neveket, mind Fideszesek használják. 🤣 Mindig ki kell találniuk valami bálvány nevet. Ezért csokolgatják Orbán kezét is.

jún. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
9 Te is aztán egy okos tisza szavazó lehetsz. A 4-es sehol nem hívta messiásnak, én, az 5-ös hívtam így, és soha nem szavaznék a tiszára, sem a fideszre, ha már itt tartunk...
jún. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!