Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hatása lesz a Tisza...

Milyen hatása lesz a Tisza Párt támogatottságára Magyar Péter diszkós esete?

Figyelt kérdés

jún. 22. 01:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
92%

#1 Direkt ránéztem annak a patkánynak az oldalára B.Zs. oldalára, azt állítja, hogy nem ő volt. Nem hinném, hogy le merné tagadni ha ő lett volna, hiszen biztos többen videóztak, és bármikor előkerülhetne róla egy felvétel. Különben is, őt sokan felismernék ha ott lett volna.

Egyébként nagyon szomorú ami ott megy az oldalán, meg ez az egész történet önmagában is nagyon szomorú. Bár én nem tartoztam MP. feltétlen hívei közé, voltak vele szemben fenntartásaim, nem is őrá szavaztam az EP választáson, de azért drukkoltam neki. Úgy terveztem, hogy 2026-ban majd rá fogok szavazni, ha addig többé-kevésbé jól alakulnak a dolgok.

Hát most sajnos úgy néz ki, hogy inkább kevésbé, mint többé.

jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

13-""Szerintem semmi egy hónap múlva Péteren kívül senki sem fog emlékezni a dologra""



Dehogynem! A neten minden fent lesz - Szájert is előhúzáttok pedig az évekkel ezelőtt volt.



A 2026-os kampányban is benne lesz!!!

jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%
Bánom, hogy rá szavaztam..
jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
50%

""Szerintem semmi egy hónap múlva Péteren kívül senki sem fog emlékezni a dologra""""



Nem felejtjük el amikor le akart halkíttatni (állítani) egy gyermeknapi rendezvényt mert szerinte az hangos és az elvakult hívei nem halják a hazug ordibálását.

Azt sem felejtjük amikor a kávéházra ráuszította a tömeget emiatt a bent dogozók testi épsége is veszélyben volt - a bent dolgozó fiatal lányok elbújva sírtak félelmükben.


Azt sem felejtjük amikor a templomból kilépő (miséről) keresztényekre uszította a tömeget

STB....


Azt sem felejtjük, hogy embereket listázott vallási hovatartozásuk miatt.

jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
46%

14


Végül is Fidesz szavazók vagytok. És ez nektek alternatíva? Jézusom...😄

jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!