Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » **Teljesen független vagyok...

**Teljesen független vagyok politikailag** De ha kérdezek egy FIDESZ szavazót korrupciós, esetleges Mszrs vagy Tbrcz ügyekről miért azt kapom válaszként, hogy “És neked ettől kevesebb lesz ?”

Figyelt kérdés
Ezt hogyan kell értelmezni ? Segítsetek mert nem értem mire gondol az adott illető.

#kormány #Orbán #PoloskaPeti
júl. 23. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Segítek: úgy, hogy korrupció minden országban van, és attól, hogy egy üzletet más visz el, neked semmivel nem lesz jobb.
júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Ursula van der Leyen asszony 100x akkora korrupciós ügy után lett Brüsszelben megszavazva a TISZÁS, DK-s képviselőkkel karöltve, mint amit mészárosról hazudnak. Akkor miért is nem a balliberális pártokhoz mész?

Komolyan érdekel🤔

júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Az oktatásunk. Ahhoz gondolkodni és számolni is tudni kell, hogy más választ kapjál.
júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hollófernyiges ***** válasza:
84%
Majd ha nyáron befektetik a kórházba az ismerősödet, akkor majd megérti hogy mivel lett neki kevesebb.
júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Mert elvakult birkák, akik képtelenek számolni és gondolkodni is.
júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Márpedig kevesebb lesz neked. De neki is, csak neki nem hiányzik.
júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az 1-es válaszoló, de milyen üzletekről beszélsz ? Kérlek fejtsd ki, mert nem igazán értem mire akarsz kilyukadni.


2-es kik azok a balliberális pártok, és konkrétan ki az az Ursula Von Der Leyen?

Csak azért, hogy kikhez forduljak kérdésekkel de ha te ennyire biztos vagy a dolgokban, akkor tudsz engem tájékoztatni erről a korrupciós ügyről, van a háttérben meghúzódó Gyurcsány szál ?

júl. 23. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!