Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók: mi a vélemény...

Fidesz szavazók: mi a véleményetek erről? " Akkora a pénzhiány a rendőrségnél, hogy nem tudják kifizetni a saját igazságügyi szakértőiket."

Figyelt kérdés
Biztosan jó pártra szoktatok szavazni? Tönkre van vágva az oktatás, a MÁV, az egészségügy. Nem féltek, hogy az unokáitok nyomorban, rossz közbiztonság és eü ellátás mellett fognak élni?

júl. 22. 10:30
A kérdező szavazást indított:
Büszke vagyok magamra, hogy a Fideszre szavaztam.
Jobb híján szavaztam a Fideszre, nincs alternatíva.
Megbántam, hogy a Fideszre szavaztam, 22-ban nem teszem meg.
6 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*2026-ban
júl. 22. 10:42
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Kit érdekel, úgyis a fidesz dönti el mi az igazság.
júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%

A felsoroltak egyike sincsen tönkrevágva.

Kevés a pénz, ahogy mindig is kevés volt a pénz. A tapasztalata az elmúlt 24 évnek, hogy amiért ti most hisztiztek az sokkal rosszabb helyzetben volt amikor nem a fidesz volt kormányon, mint amikor a fidesz. Konkrétan a fideszt megelőző kormányok alatt iskolákat zártak be tömegével, több tízezer pedagógust bocsátottak el, mindenkinek fizetőssé tették az egyetemeket, a rendőrséget leépítették, a hadsereget szinte felszámolták, a tűzoltóknak még a munkabérüket sem fizették ki rendesen és kórházakat adtak el egyéb egészségügyi intézményekkel együtt mert nem volt pénz a működtetésre. A legnagyobb fejlesztés az egészségügyben az volt, hogy legyenek széfek a kórházakban a betegek számára, meg a kirakott automaták, amikkel fizethetted a kórházi napidíjat. De akkor nem hisztiztetek csak most.

júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Nincs tönkre vágva, csak még dolgozni kell rajtuk...
júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 árokpart ***** válasza:
60%
3-as Akkor nem volt baj? 2006-ra emlékszel? Továbbá, hogy akkor nem volt most már lassan illene felzárkózni évtizedek alatt a fejlett államokhoz bárki is van kormányon.
júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%

#5 ÉN emlékszem 2006-ra, tőled lehet hülyeségeket olvasni azokról az időkről. Nagyon sokat fejlődtünk azóta ezeken a területeken is.

Mire nem emlékszel, miben segítsek?

júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 árokpart ***** válasza:
0%
6.os Tőlem milyen hülyeségeket lehet olvasni 2006-ról áruld el már nekem? Akkor is a rossz közállapotok meg az öszödi beszéd miatt volt majdnem forradalom az országban.
júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 árokpart ***** válasza:
Szinte napról-napra követtem a 2006-os eseményeket. Fel is akartam menni a tiltakozásokra, csak tudtam, hogy eleve bukott ügy volt az akkori rendszerváltási egyébként jó szándék. Egy feltüzelt hangulatban pár nap alatt nem lehet Alkotmányozó Nemzetgyűlést összehívni. 2006-ban nem egyszerűen csak a Gyurcsány kormányt szerették volna az emberek leváltani, hanem egy pártoktól független teljes rendszerváltozást ami elmaradt 1989-ben. Egyébként azért is léptek fel az emberekkel szemben olyan brutálisan, mert tudta a hatalom, hogy ez már túlmegy bármnilyne pártokkal szembeni tüntetéssel.
júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 árokpart ***** válasza:
100%
Még maga Dávid Ibolya mondta az akkori időszakban az egyik MOKKA músorában, hogy a lakosságnak önmagában nincsen joga változást kieszközölni, emlékszem erre fel is kaptam a fejemet.
júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 árokpart ***** válasza:
0%
Gonda László, Fáber Károly, DR.Bene Gábor már szervezték az Alkotmányozó Nemzetgyűlést 2006 október 23-án este 8 órára a Kossuth térre. Oda várták az embereket. Ezt próbálták mindenáron megakadályozni, ezért nem engedtek szinte ünnepelni sem akkor az embereknek. Viszont ami érdekes, hogy az akkori köztelevízió ezeket az embereket akkoriban minden nap behívta a Napkeltébe.
júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!