Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok azt szokták...

A balliberálisok azt szokták mondani, hogy ha a Fidesz nyer megint, akkor lelépnek az országból. Miért csak fenyegetőznek, és miért nem cselekszenek végre?

Figyelt kérdés
júl. 22. 01:00
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
86%
Nem vagyok balliberális, de idén léptem le én is, üdvözöllek Tirolból!
júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
11# Menő! Mi Linz-be jöttünk mert villanyszerelőként itt több a meló. Pörög az építőipar is meg a gyárak is szerencsére! :D
júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Oké, értem. De akkor mégis minek osztjátok az észt és miért panaszkodtok ennyit, ha elhagytátok Magyarországot? Nektek már új hazátok van, nem hogy az ottani dolgokkal törődnétek 🤨
júl. 22. 22:13
 14/30 anonim ***** válasza:
12%

#13 Valójában nem érzik ott jól magukat, az az örömük, hogy ide járnak dicsekedni. Mivel a pénz csak egy része az életnek és abból hiába van nekik több ha a többiből meg kevesebb van.

Egy volt osztálytársam is mindig nagyon szidta az országot, mindig nagy volt az arca, mert hogy ő egy nagy külföldi cégnek lett igen magas beosztású embere és hol ebben az országban vezeti az üzemet, hol a másikban valami más projektet és mindenhol sokkal jobb meg bezzegországokban az emberek is mások blablabla. Aztán most megint volt osztálytalálkozónk és kiderült, hogy az ő hőn szeretett cége meg bezzegemberei úgy kidobták egyik percről a másikra mintha csak a szemetet dobták volna ki, holott tényleg az egész életét rátette hogy nekik a legjobbat adja. Kénytelen volt valami volt szovjet tagországban munkát elvállalni pár évre mire lett egy újabb bezzegcége másik bezzegországban.

Sok pénze van, tényleg mindig jól élt és most is jobabn él anyagilag, na de mivel ő utazik ide-oda a világban állandóan, a felesége valahol egyedül tölti a napjait, a gyereke egy másik országban tanul, neki meg a munkája marad. Nekem nem érné meg, szerencsére amikor a páromnak lett volna lehetősége egy hasonlóan "kiváló" ajánlatot elfogadnia akkor ő is úgy döntött, hogy a pénz miatt sem éri meg.

Aki tanul, dolgozik az itthon is tud normálisan élni. Aki nem, annak kint se fog jól menni. Ennyi.

júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%

A hazám magyarország, csak a hozzátok hasonló debilek élhetetlenné tették.


Amúgy okoskodni az okos, tájékozott, világot látott emberek szoktak. Ti ezzel szemben egy agymosott, m1-en nevelkedett bagázs vagytok. Fogalmatok sincs a világról és hogy máshol 3-4x annyit lehet keresni ugyanazzal a munkával, ráadásul az adómért normális szolgáltatást kapok.


Mi ezt szeretnénk magyarországon is, de sajnos mára mi már lipsik, hazaaárulók lettünk. Olyan ez mintha egy magyar építész aki világszinten híres szakember hazajönne magyarországra aztán kioktatnátok és elüldöznétek. Mert nektek mindenki az ellenségetek aki nem bólogat a fidesznek.

júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
60%
hátigen, sokész hovámész, 1 év alatt 3 évnyi pénzt keresek meg Dublinban de ti okoskodjatok Bivajfelsőközépsőről :D
júl. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
79%

30 évet éltem, dolgoztam és fizettem adót Magyarországon. Ott születtem, az a hazám. Ha egy romániai, szlovák, szerb, vagy ukrán, szavazhat és beleszólhat, a te életedbe úgy, hogy egy percet sem élt Magyarországon, akkor vagyok olyan én is a 30 évemmel.

Egyszerűen megszakad a szivem, nézni azt, hogy egy régiós erősországból egy balkáni latorállammá sikerült lezülledni, ami mellett már Románia is elhúzott.

júl. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
64%

14-es: annyira leegyszerűsítve látod a dolgokat, hogy az már fáj. A pénz csak egy része a dolognak, való igaz. De kint legalább nem kell 2-3 munkát vállalni (ami sajnos egyre jellemzőbb lesz otthon), nem kell 12+ órákat dolgozni és az ember kényelmesen meg tud élni. Bemegyek egy boltba, az eladók kedvesek, köszönnek, a vásárlók sem tolják rám a kocsit, nem lökdösődnek. Nincs az a nagy szemetelés, ami otthon.


Hú-ha, aztán Magyarországon ugye nem dobnak ki senkit a munkahelyéről, nincs feketemunka és nem az számít kinek az ismerőse vagy, véletlenül sem...

Ha megszűnne a munkám, egy hét múlva találnék másikat (vagy előbb), otthon meg hónapokig küldözgetheted be az önéletrajzokat... Az sem fordult még itt elő, hogy ne fizettek volna ki, vagy ne jelentettek volna be.


Otthon egyre kevésbé lehet normálisan élni. Tény. Amikor valaki keres 300-350 nettót és az albérletre kifizeti ennek az összegnek a felét, felejtős.

júl. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
82%
Hát, az egyszerü emberek ilyen egyszerüen látják a dolgokat. Fogalmam sincsen mit lehetne kezdeni ezzel a sok fidesz birkával.
júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
60%
19, kötelező jelleggel csináltatnék velük, korházi és oktatási intézmény túrákat, hogy nézzétek, ez egy állami intézmény, igy néz ma ki, majd levinném őket egyenest Felcsútra.
júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!