Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok azt szokták...

A balliberálisok azt szokták mondani, hogy ha a Fidesz nyer megint, akkor lelépnek az országból. Miért csak fenyegetőznek, és miért nem cselekszenek végre?

Figyelt kérdés
júl. 22. 01:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Már vagy fél millió ember volt kénytelen valamilyen okból kiköltözni a fidesz regnálása alatt, szóval már sokan közülük kiköltöztek.
júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%

Rengetegen cselekszenek, hidd el. Én is külföldről írom épp soraimat, Istennek hála!


Ott lassan tényleg csak a kontraszelektált maradék tanyáz...

júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Sosem mondtam, hogy lelépek, szóval biztosan vannak kivételek.

Én egyébként -ahogy mondani szokták- kalandvágyból maradtam...

júl. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Megint egy Fideszes agymosott 🤡
júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
10%
Tényleg olyanok, mint a bohócok, hihetetlen...
júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

2023-ban rengetegen emigráltak külföldre és ez a tendencia idén csak nőni fog szerintem..


Forrás:


[link]


[link]


Én se halogatom már ezt sokáig, mert egy esetleges EU-ból való kilépés esetén ismét tilthatják a szabad kiutazást az országból mint a szocializmusban, azt meg nem akarom megvárni.

júl. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
cselekszünk, én Dublinból írok, sose fogok hazamenni, ti meg csináljatok amit akartok
júl. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

10 éve, nem csak fenyegetőzöm, hanem már nem élek otthon.

Egyébként pont most voltam otthon egy 2 hetes Balcsis nyaraláson és kicsit autóztunk is Budapest Balaton Győr térségben. Eszméletlen, hogy pusztulnak le a kissebb falvak, az utak, a környezet. KB Romániában láttam ilyet a 90es években, mikor Erdélyben voltunk. Én nem értem, hogy lehet, ezt a rendszert védeni, amikor igy néz ki az ország.

júl. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%

Sokan le is lépnek, a magyarüldöző Fidesznek sikerül évente tízezreket elzavarni és több tízezer külföldi - akár muszlim - vendégmunkást behozni.


Nem olyan egyszerű csak úgy lelépni. Találni kell kint külföldön helyet, munkát, nem árt még hozzá egy kis pénz/nyelvtudás sem, és sok minden még itt tarthatja az embert, többek között a hazaszeretet (nyilván a fideszesek csak maguknak akarják kisajátítani ezt), a barátok, a család, a biztos munkahely (még ha nem is fizet jól), stb., érdemes belegondolni az emberek élethelyzetébe is. Időbe telik ténylegesen lelécelni, időbe telik ténylegesen elhatározni magad, hogy elhagyod az országot.

Amúgy honnan tudod, hogy akik írják ezeket, azok tényleg nem léptek/lépnek le? Leírják mondjuk százan-ezren a választás után és ebből általánosítasz?


2022-ben úgy 2 millióan voksoltak az ellenzékre, te, illetve a Fidesz most komolyan 2 millióval akarod/akarjátok csökkenteni Magyarország lakosságát? És milyen migránsokat akartok behozni e 2 millió ember helyére?

júl. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Azt ugye tudod, hogy folyamatos az elvándorlás az országból?


A volt osztálytársaim közül kb a fele külföldön él, én is ausztriába jöttem.

júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!