Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A békepárti Fideszeseknek...

A békepárti Fideszeseknek most már a fizikai erőszak is teljesen rendben van a más véleménnyel rendelkezőkkel szemben?

Figyelt kérdés

[link]


TEssék elolvasni a kommenteket. Kell még egyéb bizonyíték rá, hogy a fideszesek nácik?



júl. 20. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Fidesz sosem volt békepárti ki hazudja ezt róluk állandóan?
júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos igen.
júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát nem tudom, én utoljára Karácsonytól hallottam, hogy lapáttal szét akarja verni valaki fejét.
júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk Puzsér anyázásai után várható volt, hogy valakinél elszakad a cérna.
júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Én csak azt nem értem, hogy eddig ő hazudozott és uszított, akkor visszafelé miért nem tetszik neki a dolog?
júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Mert a nácik álszentsége és nárcizmusa nem ismer határt!
júl. 20. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Puzsér föl is jelentette hát ezek után kíváncsi vagyok mi lesz a jutalma.
júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
7# Semmi, fideszes a bíróság is.
júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

A Fidesz annyira békepárti, hogy simán tömegbe lövetne, ha a hatalma megörzése arra lenne szüksége. Az átlagos szavazójuk pedig ünnepli a gyermekkórházak bombázásat, vagy a tengerbe fulladt menekült gyermekek halálát. A békepárti Fidesz menekült nőket és gyermekeket éheztet, pedofilokat, nőverőket és gyermekbántalmazókat mosdat.


A Fidesz propagandistái, mint Bencsik és Bayer erőszakra buzdítanak. Orbán pedig kizárólag háborúról beszél és háborús agresszorokkal találkozgat.


A Fidesz egy háborúpárti, élet és családellenes párt, ami még a gyermekek és idősek egészségügyi ellátásának megfelelő biztosítását is Uniós pénzektől teszi függővé miközben a 2010-2020 közötti időszakot a valaha volt legjobbnak mindják Magyarország történetében.

júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

15:31 jól összefoglaltad.

Csak a Fidesz törzsközönségnek ilyen szöveg túl bonyolult.

Egyszerűbb hogy békepárti = Fidesz, háborúpárti = ellenzék.

Kivétel nincs.

júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!