Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter rajongói, sok...

Magyar Péter rajongói, sok érdekesség előfordult már a kedvencetekkel kapcsolatban. Mi lenne az a vonal, amit ha átlép, elpártolnátok tőle?

Figyelt kérdés
Ezután válogatósabbak lennétek? Eddig melyik ellenzéki pártot kedveltétek?

júl. 19. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Közvélemény-kutatás, hogy mit kell "kideríteni" róla? xD
júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha feleseségül venné valamelyik Orbán lányt.
júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
MP-vel az a gond hogy Orbán és Gyurcsány elég alacsonyra rakta a mércét.
júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Gyerekek, a kérdésekre... nem megy? Bonyolult?

Oké, vallási fanatikusok vagytok, de csak van az a szint, ahol kiakadtok.

Mit vártok tőle az Ep-ben?

júl. 19. 11:08
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Nekem az èpp elèg baj, hogy a retek fideszednek akatja folyòsìtani az eus pènzeket.
júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Folyósítsa a fővárost eladósító Karigerinek? Ez nem túl jó ötlet. Még tőled sem.
júl. 19. 11:17
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Ha többé nem hozná idegállapotba a magyar pártokat, legyen fidesz, dk, jobb vagy bal. A legjobb dolog Magyar Péterben, hogy megsemmisíti mindet, így vagy úgy, de legalább mentálisan. Hatalmas öröm ez nekem, az ámokfutásaik után. Szóval ha esetleg ezzel leállna, akkor többé már nem lenne szórakoztató.

Ahogy Olenna mondja, ha Cersei lenne a többi magyar párt:

https://www.youtube.com/watch?v=5sL_ye5RjBs

júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

"Mi lenne az a vonal, amit ha átlép, elpártolnátok tőle?"


Ha cserbenhagyná a fideszt.



"Ezután válogatósabbak lennétek?"


Igen.


"Eddig melyik ellenzéki pártot kedveltétek?"


Természetesen a Mi Hazánkat mint minden magyar ember.

júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

"Mit vártok tőle az Ep-ben?"


Az EU kivágását.

júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Mindhárom félistennek megvan a saját fanatikus tábora.

Sőt ismerek olyan szavazót aki mindhármat végigjárta.


Higgyétek el eddig is orr befogva szavaztam a Tisza pártra. Utálom a bulizását a nagyot mondásait a felesége felvételét - de a demokráciát még mindig jobban szeretem. Akkor én fanatikus vagyok?


Mérlegelés kérdése: Orbánnál Gyurcsánynál még mindig jobb és a lehetőség benne van megbuktatni? Igen. Hát akkor még támogatom.


Én akkor nem szavaznék Magyarra, ha Putyinnal őgyelegne és az ukránokon élcelődne, ha pedofilokat mosdatna mert a családhoz tartoznának, na migránsokat és vendégmunkásokat engedne be 10 ezer számra az országba, úgy hogy azt hazudja hogy ellenük van és ezzel nyeri a választást, ha Brüsszelezne úgy hogy közben Moszkvához és Pekinghez simulgat, ha Putyin által zsarolható lenne, és nemzetbiztonsági kockázat lenne évek óta a hazámnak, ha rokonait és haverjait tenni milliárdossá állami furcsa üzletek által, ha 14 év kormányzása alatt strómanok által ő válna a leggazdagabb magyarrá mutyis milliárdokból, ha egy focihobbiért elfeledkezne hogy van többi sport is a világon hát még tömegsport, ha a kialakított öngondoskodási magánnyugdíj megtakarításokat elrabolná a néptől és elherdálná, melegek ellen kampányt folytatna besározva őket nemváltó ovodásoknak, saját fideszes havert nevezné ki legfőbb ügyésznek, leépítené a demokratikus hatalmi ellensúlyokat a saját hatalma bebetonozása miatt.

júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!