Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz mások szerint is...

A Fidesz mások szerint is unalmas már?

Figyelt kérdés
Függetlenül attól, hogy ki kedveli és ki nem, de szerintem nincs már bennük semmi érdekes, semmi új, ugyanazokat a paneleket fújják. Magyar Péter ehhez képest sokkal érdekesebb, sokkal izgalmasabb, kb bármit csinál. Más is van, aki így gondolja?

jún. 19. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Neked ugye nincs szavazati jogod még, hogy "érdekesség" alapján rangsorolsz pártokat? :)
jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Afidesz egy letüntkorszak levitézlett korrumpálódott pátja a fődisznóra is ugyanezek érvényesek.
jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: Hol rangsoroltam bármit is? Mindössze leírtam egy általam észlelt jelenséget.
jún. 19. 19:58
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Unalmas, de bevált és népszerű.
jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%

Miért olyan fontos, hogy egy politikai párt "érdekes" legyen? Ha semmi újat se tudnak nyújtani, ellenben pl. egy viszonylag békés, elviselhető helyzetet fent tudnak tartani, akkor jó helyzetben fognak maradni.

Kivéve persze, ha a hozzájuk hasonlóan békét, de megváltozott belpolitikát ígérő Mi Hazánk pártnak lenne valami nagyobb híre. Addig viszont érdekesség ide vagy oda, ha a nagyközönség elemi igényeit kielégítik, akkor lehet a másik párt akármilyen érdekes...

jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
#5 Jó hogy náciknak nincs nagyobb hírük.
jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Unalmas. De nem azért nem szavazok rájuk, mert unatkozom.
jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%

Nekem nem unalmas hogy nincsenek migránstáborok az országban.

De ha valaki szeretne szavazzon baloldalra.

jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
#8 Vannak. Most is épül 40 ezer heteroszexualis ázsiai férfit befogadó hely Debrecenben. :). Vagy te a sziriaiakra gondolsz? 200 fős tábor mit zavart volna téged 1 hónapig?
jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A szavazói táborán kívül sokan ezt gondolják.
jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!