Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mások szerint is unalmas lett...

Mások szerint is unalmas lett a Witcher 3. évada?

Figyelt kérdés
Szinte csak párbeszéd van benne. Nagyon kevés az akció és a vizuális elem.

2023. júl. 25. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az évad tetszik eddig a legjobban, mert a karakterek már eléggé összecsiszolódtak az első 2 évad során, most nagyon tetszik a dinamikájuk. Pont ezért nem untatnak a párbeszédek.
2023. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Könyvben sokkal-sokkal jobb!
2023. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, oké, van benne üresjárat elismerem. Ami sokkal inkább zavar, az az, ami az évad körül kialakult, a különböző nézeteltérésekből fakadó problémák, Cavill kiszállása a sorozatból, és a tudta , hogy a következőkben már másvalaki játssza majd a szerepet, aki talán majd megalkuvóbb lesz a stúdió elvárásait illetően, a történeti hűség rovására.
2023. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem szimplán unalmas, hanem fosch. Az első évad nagyon jó lett, minden szempontból. A 2. már necces, kusza az egész, de azért még vitte a lendület. De ez a harmadik egy ótvar. A színészi játék a béka legvarangyosabb feneke alatt van, összevissza mindenki csak nilfgaardot hajtogatja, mint a korábbi évadokban " a végzetet" meg "az együttállást". Komolyan már tikkelek néhány szótól. És akkor még nem beszéltünk a párbeszédek _elképesztő_ sekélyességéről, Ciri-hátsójának-nyalásáról, a túljátszott "anyai" szerepekről.... Számomra itt lett vége a sorozatnak - mondjuk Cavill kiszállásával amúgy is.
2023. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan a 3. évad második felét még nem láttam, de... ja, kva unalmas lett.

És nem azért, mert sok a párbeszéd, mert ettől még lehetne izgalmas.

De pl az első évadfél zárórésze, a bálozás... konkrétan sok percnyi jelenetsort egy az egyben kétszer néztünk meg teljesen semmivégre.

Értem én, hogy a "kimaradt jeleneteket" rakták bele, ettől válik mélyebbé, izgibbé az amúgy sekélyes bálozgatás, deee akkor az első jelenetsort nagoyn meg k ellett ovlna vágni vagy valami.

Ebből a harmadik évadból részenként 10-15 percet ki kellett volna vágni úgy ahogy van. Az első epizód jó volt amúgy, hangulatos volt, de aztán kb nnyi, az egész 3/1 félévadból, ami vol vagy 5-5.5 óra, lehetett volna csinálni egy izgalmas 3-4 órát. És akkor még jó s lehetett volna.


Az előző válasozlóval nem értek egyet, szerintem a színészi játék teljesen a helyén volt, de én pl a második évadot úgy ahogy van törölném. Egyszerűen... teljesen fölösleges volt, és értelmetlen.


Az dícséretes amúgy, hogy a 3. évad visszanyúlt a könyv eszközeihez pl történetmesélési, időkezelési technikáiban. Ezt üdítő volt látni. De tartalmilag egy bugyuta semmi. Érted, egy gyűrűből és egy tájból jöttek rá, hogy ki áll a dolgok hátterében, miközben keményen terhelő tárgyi bizonyítékaik vannak Stregobor ellen:D Egyszerűen látszik, hogy még a karakterek sem hiszik el, hogy ez egy reális történet, teljesen értelmetlen:D


Technikájában, hangulatában ez az évad (legalábbis az első része) volt a legjobb szerintem. Az első két évad egy-két epizódtól eltekintve (jjelemzően pont azok, amik könyvhűek...) egy zagyva baromság volt. Ez egy egész jól felépített évad volt csak... kva unalmas lett a kivitelezése:D


Akárhogy is, ez a sorozat a kezdetektől fogva csak a nevéből és Cavil nevéből tudott fennmaradni, nem azért, mert jó lenne. Kár, hogy a Vaják-lázat erre pazarolják el, így ha jönne valaki aki rendesen megcsinálná, arra már pusztán az inger túltelítettség miatt nem lenne akkora igény, akkor sem, ha baromi jó lenne.

2023. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5ös vagyok, na megnéztem a maradék 3 részt is.

Néha unalmas volt, néha baromság... néha unalmas baromság.

A thaneddi balhé kimondottan kalap szar lett. Sok villogás meg minden, de nem ettől lesz izgalmas valami.

Ciri sivatagbeli barangolása a végére összeállt, igazából egész szépen sikerült bemutatni ezt a fajta tébolyt, de a végn ez a "akkor lemondok az erőmről" oszt annyi, mintha így működne.... Mondjuk eleve a sorozat elég szarul bánik a mágiával...


Milva karakterét már most kiherélték a könyvhöz képest, pedig szerintem az egyik legkirályabb karakter Reggis mellett.


Feleségem konkrétan úgy kommentálta ezt az évadot, hogy "hát ezt még Henry Cavil formás feneke sem tudta izgalmassá tenni". És mit mondjak, ez nagy szó:D De ezután már ez sem lesz.

2023. aug. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sok párbeszéd nem mindig rossz ott van pl az Andor sorozat amibe rengeteg a párbeszéd de attól függetlenül nemhogy a star warsban az egyik legjobb alkotás hanem az egész filművészetben kiemelkedő.


Bár a két sorozat minőség tekintetében ég és föld.

2023. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!