Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ez a plusz 50 Ft a...

Miért ez a plusz 50 Ft a betétdíj miatt?

Figyelt kérdés

Emiatt ha veszek pár zsugor vizet kB 2-3 ezer forinttal is többet fizetek utána gyűjtsem tároljam..

Miert nem a termék árából vonták le? Eddig is ki volt fizetve a palack mégsem kellett extra sarcot fizetni rá....



júl. 19. 10:18
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Igazából van olyan aki azt hiszi hogy ezzel pénzt keres.

Max az aki össz szedi a más által kifizetett palackot de aki rászorul attól hagyne sajnáljak 50 forint értékű cuccot.

De nyílvan én aki megvásárolja én nekem csak anyi hogy nem hagyom a plusz kifizett 50 forintom úszni hanem veszem az energiát időt és vissza szerzem a pénzt sok kicsi sokra megy első visszaváltásomnál kb 1000ft másodiknál 650 ft körül azért ezek nem kevesek egy szimpla pet palackból és még legalább valamilyen környezet barát dolog azt mindig támogatom, de persze kishazánkban semmi nem tud működni gördülékenyen.

A leereszkedő primitív alkesz pali mikor elkezd hőbörögni mert szegénykém anyira unintelligens hogy egy visszaváltó automata gépet se tud kezelni hogyan kell be helyezni helyesen hogy a gép elfogafja, milyen kifizetési módot választ.

Én letöltöttem az appot és vissza utaltatom a pénzt a számlámra, erre fogadok sok embernek sincs esze ezért sokan a levásárlást választják. Múltkor egy nő képes volt elém pofátlankodni 1-al! Komolyan manapság mit veszel 50 forintért?

A lényeg én tudom hogy kell és szerintem nem hülyeség a sok buta ember ami idegesítő.

aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!