Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ez a plusz 50 Ft a...

Miért ez a plusz 50 Ft a betétdíj miatt?

Figyelt kérdés

Emiatt ha veszek pár zsugor vizet kB 2-3 ezer forinttal is többet fizetek utána gyűjtsem tároljam..

Miert nem a termék árából vonták le? Eddig is ki volt fizetve a palack mégsem kellett extra sarcot fizetni rá....



júl. 19. 10:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Politikai f***szverés. A 90-es években már volt erre próbálkozás, nagyon durván megbukott.
júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%

"Akkor is motiválna hogy visszavigyem ha olcsóbb lenne a termék. "

Mégis mi alapján?

júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert az üdítő ital árában nem elég megfizetni a termék árát az úgy nevezett chips adót, a +27%-os áfát szükség volt még plusz adóra is. Mit gondolsz a stadionok ingyen vannak és a megafot ki fizeti ki? Ezek fontos állami kiadások muszáj ezzel is hozzájárulnod.
júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
Üres a kassza, a csüngőhasú Mussolini-klón maffiabandájának (MOHU) kell a steksz.
júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
41%
Igyál csapvizet
júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Előre megyünk nem hátra.
júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%
"Igyál csapvizet" ez az új szlogen? Én le vagyok maradva: nem a kifli legkisebb a pofátok nagyobb rákosasi szlogennél.
júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

én sem örülök neki, gondolom a műanyag szemét kérdést akarják valahogy foltozni, nyilván nem fogok hetente kidobni 5 eur-t, úgy hogy 100 ft van egy átlag palackon, visszaviszem.

üdv Dublinból

júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
42%
Figyelem elterelés végett.
júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Időpocsékolásra kényszerítés. A PET-palackokat ugyanis nagyon jól hasznosítja a textilipar. Párnatöltelék és poláranyag lesz belőle. Nekem meg nem kell időt pazarolnom a palackokkal való túlzott foglalatosságra.

Tessék, így lesz párnika belőle:

https://www.youtube.com/watch?v=ouEoyn02-Wk

júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!