Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ez a plusz 50 Ft a...

Miért ez a plusz 50 Ft a betétdíj miatt?

Figyelt kérdés

Emiatt ha veszek pár zsugor vizet kB 2-3 ezer forinttal is többet fizetek utána gyűjtsem tároljam..

Miert nem a termék árából vonták le? Eddig is ki volt fizetve a palack mégsem kellett extra sarcot fizetni rá....



júl. 19. 10:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Mert ennek a lényege az hogy visszavidd a palackot. Logika mögötte ugyanaz mint a bevásárlókocsiba 100/200 Ft-os. Célja a kevesebb szemét a városban/országban.
júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jó de miért dragitottak ezzel? Miért nem csökkent annyival a termék ára?
júl. 19. 10:20
 3/21 anonim ***** válasza:
40%

"Jó de miért dragitottak ezzel? Miért nem csökkent annyival a termék ára?"

Pont azért, amit az első leírt. Mert pont ez motivál rá, hogy visszavidd az üres palackot.

júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
A kevesebb műanyag szemét ötletét, mindenkor tudom támogatni, politikai pártállástül függetlenül. Az más kérdés, hogy ezt máshogy/jobban is meglehetett volna oldani.
júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor is motiválna hogy visszavigyem ha olcsóbb lenne a termék. Eleve erre nekem nincs szükségem megis eddig is benne volt az árban.
júl. 19. 10:33
 6/21 A kérdező kommentje:
Tehát így most duplán fizettetik ki az árát
júl. 19. 10:36
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Engem csak arra motivál, hogy nem veszem meg.
júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem tudod elkerulni h semmit sem vegyél meg.
júl. 19. 10:44
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Én el tudom, mert csóró vagyok és már ennek is felvitték az árát ilyen baromságra hivatkozva, amikor már benne volt az árban.

Remélem nem gondolják, hogy még én futkározok visszaváltani is azt, amiért még extrán fizetek.

júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Akkor minek vannak szelektív kukák? Miért kellett ez a repontos marhaság?

A kérdés költői, nyilván jó biznisz volt ezeket a NER-es maffiózóknak legyártani, másról úgysem szól az egész.

júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!