Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak és liberálisok...

A baloldaliak és liberálisok szégyenlik, hogy egyszer volt egy Nagy-Magyarországunk és még titkon örülnek is trianonnak?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy igen. Legalábbis, ha szóba kerül a téma, akkor elég érdekes reakciókat vált ki belőlük.
júl. 19. 03:19
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

#1

Te már igazán haladó szinten nyomod a magyargyűlöletet.

júl. 19. 04:15
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Én baloldali liberális vagyok és egy undorító aljas döntésnek tartom trianont és tudom hogy sok-sok baloldali liberális társam is így gondolja. Ezt hogy mi örülünk trianonnak a szélsőjobboldal terjeszti és ez egy aljas hazugság.
júl. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%

Nemtudom, hogy hány fotelnemzeti járta végig az egykori magyar területeket, én a szerb részt leszámitva, úgy, nagyjából mindenhol voltam. Erdélyben, Felvidéken, a horvát részen, amit tudtam megnéztem belőle. Sajnálni sajnálom, de az egyszerűen érthetetlen, hogy 100 év elteltével, miért ezen siránkoznak sokan azok közül, akik feltételezhetően a falujuk határát sem hagyták el, miközben a megmaradt területeink az összedőlés határán állnak.

Én nem a 100 évvel ezelőtti döntés miatt szégyenkezem, hanem azért, ami ma történik az országban. Ennek nem szabadna megtörténnie.

Lehet, előbb a meglévő területeinket kellene rendberakni, hogy legyen egyáltalán hová visszavágyódnia a megmaradt magyarságnak, mert jelen helyzetben olyan ütemben fogyunk, hogy lassan nem lesz hová és kinek visszavágyódni.

júl. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Miért szégyellném? A baloldaliak inkább olyan dolgokat szoktak szégyellni mint a Holokausztban való aktív részvételünk, és mivel a revizionisták többsége anriszemita azért aztán náluk ez egyenlő azzal hogy Trianont szeretjük inkább helyette.


Különbem valóban nevetséges a mindent vissza meg amikor Orbán nagy-magyarországos sállal mászkál meccsekre tekintve, hogy még Bethlen István miniszterelnök szerint sem volt realitása a teljes revíziónk. (És ő száz évvel korábban volt miniszterelnök)

júl. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Azok mindennek örülnek ami árt a magyarságnak.
júl. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

"Ezt hogy mi örülünk trianonnak a szélsőjobboldal terjeszti és ez egy aljas hazugság."


És ezt az első válaszoló is kiválóan példázza? :)

júl. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
Nem baloldali, nem liberális, hanem ellenzéki vagyok, a trianont meg lesz@rom magasról, 1000 éve történt.
júl. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

"A baloldaliak inkább olyan dolgokat szoktak szégyellni mint a Holokausztban való aktív részvételünk"


Pedig azon nincs mit szégyellni. Azt pontosan ugyanaz a kiváló német nép kezdeményezte akiknek ma rojtosra nyalják a lukát, van olyan amelyik még a nyelvüket is megtanulja és disszidál hozzájuk mert annyira kiválóak. xD

júl. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%

#9 Tehá szerinted a ma élő nemetek felelősek a nyolcvan évvel ezelőtti Holokausztért.


Hűha...nem tudtam hogy te ennyire woke vagy. :)

júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

"1000 éve történt"


Az a Honfoglalás te kis butus. Ki volt a történelemtanárod?

júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!