Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak és liberálisok...

A baloldaliak és liberálisok szégyenlik, hogy egyszer volt egy Nagy-Magyarországunk és még titkon örülnek is trianonnak?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy igen. Legalábbis, ha szóba kerül a téma, akkor elég érdekes reakciókat vált ki belőlük.
júl. 19. 03:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
36%

#11 Az ezer ève törtènt egy ùn. Kifejezès, nem szò szerint kell èrtelmezni.


Ki volt a magyartanàrod?

júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok libsi, de helyes döntésnek gondolom Trianont, legalábbis a Trianont követő állapot elfogadhatóbb volt, mint az azt megelőző.
júl. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%

Sok ilyen lehet, mivel a magyar ember nemzetellenes. A 90% Fideszre és baloldalra is szavaz...

Egy dolog: szó van Románia fejlődéséről. Megkérdeztek valakit, miért van. Mert például ott 5 gazdasági központ van, amiből 3 erdélyi, diverzifikáltabb, Erdély máig fejlettebb, mint más román terület. Nálunk egy központ van, a többit elvették, kis terület, kis népesség, stb. Talán ezért vagyunk szegények 100 évvel ezelőtthöz képest. Ami az irrealitástilleti, a románok vagy szerbek le...rták mi reális, a sokszorosára növelték a területeket pár hét alatt.

júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
Nagy-Magyarország elnyomta a kisebbségeket, semmibe vette azok jogait, a magyar már Trájanon előtt is széthúzó nép volt. Nincs min csodálkozni, hogy Trájanonnál szétkapták az országot.
júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#13 Nem is ugyanaz a vàlaszolò vagyok. 😂


"Pancser" lol! Anyud megtiltotta hogy csùnyàn beszèlj? 😂🤣

júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A modern XVIII. században kialakult nacionalizmus a probléma. Mondom ezt úgy, hogy semmilyen politikai jelző nem aggatható rám. Írta itt valaki, hogy annak idején az ember a faluját nem hagyta el. Hát éppen ez a lényeg. Csak azzal tudok valódi közösséget vállalni és megbízni akiket ismerek. Ez valamikor régen, nagyjából egynapi járóföldet jelentett. Ennek ellenére a szakadékba száguldó globalizmusban, manapság mindenki szanaszét van, de én vállaljak közösséget meg síránkozzak Erdély miatt.... A modern nemzetállamok szét fognak esni, már nem sokáig fenntartható konstrukció. A globális polikrízis nyomán, a helyi közösségek, törzsi lét felé fog visszafejlődni a társadalom.
júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Összeszorúl a szívem és könnybe lábbad a szemem amikor nézem a Magyar hadsereg bevonúlását az ősi Magyar területekre.


https://www.youtube.com/watch?v=CfrRAPCZ2Xs&t=302s

júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóhoz még annyit hogy baloldali liberális vagyok, és én is rajongásig szeretem a hazám hiába akarják velem elhitetni hogy én nemvagyok Magyar, Igenis Magyar vagyok és az is maradok halálomig Éljen Magyarország!!!!!
júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!