Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esélye, hogy a...

Mennyi az esélye, hogy a Putyinista-Trumpista fideszes “elemzők” a globalista elit / a háttérhatalom / a magánpénzhatalom / Soros / a 3000 éves világerő nyakába akarják majd varrni a 20 éves amerikai fiatal Trump elleni gyilkossági kísérletét?

Figyelt kérdés
Gondolok itt elsősorban a Bayer - Boros - Bogár - Bencsik - Castel - Demkó - Gajdics - Resperger - Lamberterie - Néző - Nógrádi - Spöttle - Stier - Vukics kommandó jövő heti bevetéseire a HirTv-n,M1-en, HirRádióban, Ultrahangon és a magyarországi putyinmédia összes eresztékén.

#FIDESZ #Putyin #zsoldos #Rubelmédia
júl. 14. 18:51
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

#40

Szánalmas és irreleváns minden párhuzamod, minden magyarázkodásod, de legfőképpen az elvakult szemléleted és a stílusod.

Nem vagy vitapartner számomra, éppen ezért ne is zaklass a további hozzászólásaiddal;)

37-es voltam

júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
27%

#38, #39

Nem a mondatai igazságtartalmáról vitatkozunk. Pontosan erről a jelenségről beszéltem fentebb. Nem tudjátok az egymástól függetlenül is létező elemeket külön kezelni, összemostok dolgokat, majd kialakul egy katyvasz, amit tényfüzérként lóbáltok.

júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

Biztos hogy az én párhuzamjaim szánalmasak, vagy inkább Te vagy értetlen? Fekete-fehérben látod számodra csak okos és ostoba létezik és semmi a kettő között. Ez az ami szánalmas...

Jah, azt elhiszem hogy neü teszik, h valaki a budiba vág, az mindjárt "zaklatás" mi?😁

júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, a szeged.hu-s linked kutyaszart sem ér! Mindenki tudja, hogy a NATO körbevette az oroszokat a rakétabázisaival, éveken át kérte Putin h tartsák be az ígéretüket, miszerint a Nato nem terjeszkedik Keletre, mindhiába. A donbaszi mészárlás csak a pont volt az i-re.

Elég gáz különben hogy a hamasz-izrael konfliktussal próbálod ezt párhuzamba állítani, de ebbe már ne is menjünk bele.

júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
12%
Az van gyerekek, hogy az agyhalottak, akik a nyugati propagandákat fújják nem veszik észre, hogy a szabad vélemény nyilvánítást támadják. Hogyan? Mindenkire rásütnek valami ilyesmi jelzőt, h putinista, rasszista, antiszemita, homofób stb stb... És ezek ugye nem píszí dolgok, ezért sokan ma már inkább kussolnak. Németo-ban már ennél is továbbmentek, minden ilyen véleményt egyszerűen cenzúráznak. Ez az újkommunizmus. Egy abszolút elnyomó rendszer alapjait fektetik le és az ilyen agyhalottak, mint a Kérdező ehhez nagyban asszisztálnak...
júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
73%

#45

Költözz Oroszországba. Ott van csak igazi és szabad véleménynyilvánítás, ott egyáltalán nincsenek putyinisták, ott nincs sem rasszizmus, sem antiszemitizmus, sem homofóbia, sem cenzúra, sem új-kommunizmus, az nem egy elnyomó, hanem demokratikus rendszer stb.

Ehhez a mondathoz elég volt csupán lecserélni a "Nyugat" szót "Oroszországra"... LOL

Látod, itt kezdődik az értékítéleted teljes megborulása, hogy már csak egy egyszerű összehasonlítás is cáfolja az általad leírtakat... :D

júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

15, 33, 42:


Ja hogy ha bemutatom, hogy az a Spöttle által tett állítás, amire a Spöttle Putyinpàrtiságának hiányára vonatkozó véleményedet alapozod (ti. h az ukránok 14 ezer orosz kisebbséget mészároltak le Ukrajnában) hamis, akkor inkább már nem is érdekes a mondatai valóságtartalma, mi? 😅


Értem én, hogy iszkolni akarsz a vesztes csatamezőről, de muszaj ezt ilyen komikus módon tenned? :)

júl. 24. 14:12
 48/54 A kérdező kommentje:

7:51:


Két súlyos tévedésed is van pàr soron belül:


1. a szólás szabadsága nem jelent mentességet az alól, hogy a véleményed alapján a többi ember kategorizáljon téged. Ha egy elemző szájából minden alkalommal Putyin nyugat-kritikáit és a Kreml szófordulatait hallod vissza, továbbá zero kritikát és maximális megértést Putyin lépései kapcsán, akkor vállalni kell azt a következményt, hogy téged joggal Putyinistának fognak tartani.


2:


A tények tudománytalan - hit alapú - relativizálása az mai újpopulisták egyik kedvenc módszere Putyintól Trumpig, de ettől még a tények tetszőleges meghamisítása vagy tagadása nem fog a vélemény-nyilvánítás szabadságának körébe tartozni, legalábbis a nyugati jogfelfogás szerint.

júl. 24. 14:25
 49/54 anonim ***** válasza:
0%

(ma 14:25)


Nem az oroszok próbálják előírni az egész világnak, hogy hogyan kéne élniük. Nem ők akarják bevezetni a gender-baromságot, nem ők akarják versenyeztetni a biológiai férfiakat nőkkel és nem ők teszik tönkre az országuk gazdaságát idióta elméletekre hivatkozva. Ez mind-mind a nyugat szennye. Ettől még nem lesz Putin sem szent, de ugyan hadd legyen már egy véleményem bazdmeg.- Ezen gondolkodj el, meg azon is hogy nem én írtam ki ide egy provokációt kérdésbe burkolva!

júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
40%

#47

Nem tudom ennél érthetőbben elmondani, utoljára szólok hozzá a baromságaidhoz. Nem arról vitatkozom, hogy igaz-e, amit mond Spöttle. Nem az igazságtartalma a kérdés. Arról beszélek, hogy ha egy valós vagy valótlan okra hivatkozva azt mondja valaki, hogy az oroszoknak szurkol, az nem egyenlő az Putyin-pártisággal.

júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!