Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogyan van, hogy Európai...

Az hogyan van, hogy Európai Egyesült Államok létrehozásának szándéka eddig mocskos szemét összeesküvés elmélet volt a globalisták szerint, most meg már kész tény?

Figyelt kérdés
jún. 8. 05:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%

Globalista vagyok, hiszek a globalizmusban, ha nem létezne globalizmus, úgy most nem biztos, hogy lenne billentyűzetem, hozzá számitógépem és internetem, amivel egyáltalán megirhatnám ezt a kommentet. És globalistaként én hiszek abban, hogy USE létrehozása -United States of Europe- nem egy ördögi gondolat lenne, hanem egy jövőbemutató.

A nagy nemzetállami megoldások, nem működnek és nem tudnak, már ma sem megoldást kinálni, már a jelen problémáira sem.

jún. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1


Lehet de ezt nem a nemzet kulturális lepusztításával kellene elérni.

És pláne nem úgy, hogy a létrehozandó USE az USA alárendelt vazalusa legyen.

A jelenlegi felállás az, az elhúzott ukrán háború árnyékában ezt kikényszerítsék. Holott erre önmagában a háború miatt semmi szükség.

jún. 8. 06:07
 3/21 anonim ***** válasza:
63%

A nemzet kultúrális leputsztulását a magyar kormány, folyamatosan teszi.

Nincs már ma sem jelene a magyar kultúrának, elég megnézni a Petőfi filmet, vagy a csudás előadást a Nyulak szigetén.

jún. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#3


Hát persze...

jún. 8. 06:11
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

Hát persze helyett, nyugodtan meg is cáfolhatnál.

Várom a kortárs műveket, az Elqrtq, Ákos, Tóth Gabi és Győzike nem ér.

jún. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5


Nem óhajtok vitát nyitni a te privát ízlésedről. Elkezdeni Győzikézni... Nem ez a téma!

Elég világosan leírtam miről van szó.

jún. 8. 06:21
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kínaiak jönnek ide?
jún. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

De, ez a téma. A mi van ma kellene, hogy legyen a téma.

Ma zavarja el a kormány és az ország a művészeket az országból. A művészetet, a kultúrát nem tudod magadévá tenni, mert a kultúra kritikus.

De mivel ma a társadalom, egy gramm kritikát sem bir elviselni, igy, ezen művészeknek semmiféle keresnivalója sincs Magyarországon. Ezért, KELL arról beszélni, hogy mi van MA.

Ma nincs semmi.

jún. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%

8#


Van viszont LMBTQXYZ..felvonulás..undorító!

jún. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Két út van:

- Vagy erős és egységes lesz Európa, ezzel fel tudja majd venni a versenyt a USA-India-Kína tömbökkel,

- vagy megmaradnak a kis nemzetállamok és akkor úgy ugrálunk ahogy Kína fütyül.


Ebből lehet választani.

jún. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!