Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogyan van, hogy Európai...

Az hogyan van, hogy Európai Egyesült Államok létrehozásának szándéka eddig mocskos szemét összeesküvés elmélet volt a globalisták szerint, most meg már kész tény?

Figyelt kérdés
jún. 8. 05:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok erre irányuló törekvést. Te miből szűrted ezt le, kérdező?
jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#10


A jelenlegi háborúval kényszerített Európa előtt sajnos csak egy út van.


Az USA-nak alárendelt gyenge USE létrehozása.

A jelenlegi keletet démonizáló, Európát elszeparáló energia politika energiahordozók terén teljes kiszolgáltatottságba fogja vinni a jelenlegi EU-t.

A GMO termékek legalizálása tönkre fogja tenni az európai gazdákat, így majd bagóért vásárolhatják fel a tőkések a földjeiket. Ukrajnában is hasonló zajlott le!!!


A képlet az, hogy ha egy közösség ki van szolgáltatva egy hatalomnak az energia, a pénz és az élelmiszer terén az teljesen ki van szolgáltatva!!!!


A pénz terén már most ki van szolgáltatva!


Lehet ezt tagadni vagy bagatellizálni, de ez tény!

jún. 8. 08:52
 13/21 anonim ***** válasza:
19%

#12


Pláne, hogy a GMO-val nem csak az egészségre gyakorolt hatás a gond, hanem hogy nem lehet belőle vetőmagot termelni.


Így ha valahol feladják a versenyképesség miatt a hagyományos termékek termelését, ott örökre kiszolgáltatottak lesznek a GMOs vetőmagellátóknak.

jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Ki mondta hogy összeesküvès-elmèlet? Az az összeesküvès elmèlet, hogy ezt a globalistàk (((tudjukkik))) akarjàk mert (bogàrevèsèsegyèbhülyesègek). Valòjàban szìntisztàn geopolitikai okai vannak. Euròpa csak egysègben tud erőt mutatni a nagyhatalmakkal, USAval, Oroszorszàggal ès Kínàval szemben.


Ezt a kulturàlus homogenizàlàst se tudom hogy kèpzelik el egyesek. Amerikàban sem egyforma semmi kèt àllam között, a kultùràt az ott èlő emberek hozzák létre. Az USAban is vannak liberàlisok, rasszistàk, kommunistàk, mindenfèle ember ès kultùra. Szòval ha valaki nàci szeretne lenni, azt nyugodtan megengedhetnè magànak egy federalista euròpai államalakulatban is.

jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
27%

#14


"Ki mondta hogy összeesküvès-elmèlet? "


Hát nem én az biztos! De mondták!

jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a baj, hogy a nemzetàllamok vezetői tùl kicsinyesek ès mindenki csak a sajàt pecsenyèjèt akarja sütögetni. Ezèrt nem lehet Euròpai Egyesült Àllamok, pedig jò lenne. De helyette marad egymàs vèrènek a szìvàsa mìg Kína es az USA röhög a markába ès kijàtssza a tagállamokat egymás ellen
jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
56%
#15 Ez ilyen Trumpfèle hazudozàs: "You know some say, I dont know if its true, but some say that Joe Biden killed 1 million people, lot of people say it was 2 million, I think it can even be 4 million, to be honest!" 😂🤣
jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
27%

#17

Kit érdekel mit mondott Trump???

jún. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A 12-es hozzászólásban minden benne van!
jún. 8. 09:18
 20/21 anonim ***** válasza:
57%
#18 Nem érted a kommentem lényegét. Semmi ilyesmit nem mondott Trump, csak a retorikai hasonlóságra világítottam rá.
jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!