Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter Nemzeti, liberáli...

Magyar Péter Nemzeti, liberális vagy globalista kategória?

Figyelt kérdés
Elárulta már?
jún. 10. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

A néppárthoz akar csatlalozni.


Vagyis, liberális,globalista de jobboldalinak kamuzva.

jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Alapvetően jobboldalinak tartja magát. Legalábbis én úgy vettem ki a szavaiból. Én nagyon sok Magyar Péter beszédet, interjút hallgattam meg és nekem az a benyomásom róla, hogy a politikai centrumban helyezkedik el, a baloldaltól jobbra van, a Fidesztől meg balra. Jobbközép párt a Tisza, a Fidesz pedig a szélsőjobb.
jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
1# Nektek mindenki baloldali, aki a Fidesz ellen van!
jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Háborúpárti, láttam a plakátokon. És én mindent elhiszek amit a BÉKEpárti Orbán mond (a BÉKE plakáton pedig ő volt)
jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A Tisza egy jobbközép párt.. Ennek ellenére sok baloldali szavazó is rá szavazott. Szerintem a Tisza egy jó alternatíva lehet, mind a mérsékelt jobb és baloldali szavazóknak.
jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#1: Tehát akkor a KDNP egy kamujobboldali liberális, globalista párt.
jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

3.


Nem.

Aki lmbt támogató, bevándorlóbarát az nem jobboldali.

jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
7# Ne provokálj! Egy troll vagy, bevetted a Fidesz propagandát. Igenis a Tisza jelenleg egy jobbközép párt. Talán nem M1-et kéne nézned egyfolytában. Egy mérsékelt jobbosnak és balosnak is jó alternatíva lehet a Tisza. A Fidesz a szélsőjobb, a Tisza a jobbközék, DK, Momentum meg a baloldalhoz tartoznak. Én így látom. Undorító, hogy hogy hazudtok.
jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
1# Végülis valamilyen szempontból igazad van.. Ha azt vesszük, hogy a Fidesz egy szélsőjobboldali, náci párt, akkor hozzájuk képest mindenki "baloldali"... 😂😂😂
jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%

Az lmbt, transzi marhaság szélsőbaloldali vívmány.

Aki ilyet támogat az nem jobboldali.

jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!