Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esélye, hogy a...

Mennyi az esélye, hogy a Putyinista-Trumpista fideszes “elemzők” a globalista elit / a háttérhatalom / a magánpénzhatalom / Soros / a 3000 éves világerő nyakába akarják majd varrni a 20 éves amerikai fiatal Trump elleni gyilkossági kísérletét?

Figyelt kérdés
Gondolok itt elsősorban a Bayer - Boros - Bogár - Bencsik - Castel - Demkó - Gajdics - Resperger - Lamberterie - Néző - Nógrádi - Spöttle - Stier - Vukics kommandó jövő heti bevetéseire a HirTv-n,M1-en, HirRádióban, Ultrahangon és a magyarországi putyinmédia összes eresztékén.

#FIDESZ #Putyin #zsoldos #Rubelmédia
júl. 14. 18:51
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
80%
9: ott nincs mese, ha helyzet van, ugrani/ugatni kell!
júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
24%
Első naptól ezt csinálják.
júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként a trumpista troll dezinformàtorok màr elkezdtek a lelőtt merénylő nevével képeivel ilyen "blm😍 antifa😍 biden😍" bios socialmedia profilokat regisztràlni.
júl. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
50%
Mennyi az esélye hogy egyszer végere olyan kérdést tegyél fel ami nem szándékos provokáció?😁😁😁
júl. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
21%
Az Ultrahang nem Putyin-párti. Nógrádi nem Putyin-párti. Spöttle nem Putyin-párti. Elhiszed, amit megírnak a neked szimpatikus médiában, és anélkül szajkózod az ott olvasottakat, hogy meghallgattad volna ezeket az embereket. Egyébként Magyar Péter is azt mondta, hogy Magyarország ne küldjön fegyvereket, ne segítse Ukrajnát a humanitárius segítségen felül. Sőt, a Klubrádióban azt is mondta, hogy Ukrajnának van felelőssége a háború kirobbanásáért. De őt nem említed, mert ő Magyar Péter.
júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

15:


A felsorolt emberek mindegyikét láttam/hallgattam annyit, hogy saját tapasztalat alapján soroljam be őket oda, ahova.


Spöttle kifejezetten be is vallotta, hogy a Putyini Oroszországot támogatja ebben a háborúban:


“én nem rejtem véka alá a nézeteimet, én ebben a háborúban maximálisan Oroszországot támogatom.”


https://www.youtube.com/watch?v=OUnSdESISCQ&t=534s&ab_channe..


Nógrádi nem Putyinpárti? 😀 Nyilván azért készít vele interjút a Ria Novosztyi, amiben Putyint mentegeti és a nyugatra neheztel, mert nem Putyinpárti, mi?:)


[link]


Magyar Péter nem próbálja magát szakértőnek álcázni, ő egy külpolitikában (is) tájékozatlan ember, aki láthatóan fideszes paneleket hozott magával ebben az ügyben is. Mentségére szóljon, hogy miután Rácz András felhívta a figyelmét pár tárgyi tévedésére a Klub-rádiós interjúja után, kész volt korrigálni az álláspontját.

júl. 15. 14:47
 17/54 anonim ***** válasza:
0%
Kissebb mint annak hogy a libbant/globalista/zöld-párti "elemzők" kitalálják, hogy Trump "önmerényletet" követett el. 😀 😀 😀
júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

15:


Várom válaszod; hogy az általam posztolt video fényében, melyen Spöttle megvallja oroszpártiságát, tartod-e, hogy Spöttle nem putyinpárti. Ne hagyd itt félbe, beszéljük meg ezeket az embereket, mutassuk be bizonyitékainkat.

júl. 16. 16:38
 19/54 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező! Neked mi bajod van egyébként??? És ha Spöttle Putin-párti? Akkor mi van? Nincs joga hozzá? Az a baj, h ebben a qrva nagy "liberalizmus"-ban, ami a nyugaton van, elveszett az igazi liberalizmus!!! Mindenkinek korlátozni akarjátok a jogait bmeg! Mindenkinek meg akarjátok mondani mit gondoljon, kit támogasson, kit utáljon, hová fingjon stb. Nekem hánynom kell ettől! Ahogy a nyugati vezetőktól is! Putin értelmes, józan és erős. Neki nem a háttérből parancsolnak. Akkor mos mi van? Nem tetszik? Kend a hajadra! ;)
júl. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

19:


Na látod, milyen felszabaditó érzés beismerni a valós szimpátiádat és nem “békepártiságnak” és hasonlóknak hazudni azt. Sajnos a 15-ös válaszoló elvtársad még a tagadás állapotában van.


Ami a Putyinizmust illeti, én el tudom fogadni a létét, de mint a nyugat ellen irányuló imperialista ideológia, nem kellene a Putyinistáknak csodálkozni azon, ha a nyugat védekező reakciókat foganatosit ellene. Persze a kérdésben említett “elemzők” zöme nagyon jól tudja, hogy a nyugat reakciói indokoltak, de mégis azért dolgoznak, hogy ezt a nem túl erős immunrendszert elaltassák, kikapcsolják, hogy az “értelmes, józan és erős” Putyin akarata minél inkább érvényesülhessen a világban, így régiónkban is. Az lenne csak a jó világ, igaz?:)

júl. 18. 13:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!