Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Én '26-ban fogok...

Fideszesek! Én '26-ban fogok szavazni először. Mondjátok már el, miért szavazzak a Fideszre? Normális érveket.

Figyelt kérdés

júl. 11. 15:26
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
42%
#30 Lerövidítve: Orbánnak és Gyurcsánynak takarodnia kell a magyar közéletből. Menjenek unokázni.
júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
#31 ÁMEN!
júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
40%
23 vagy olvasd el amire reagálsz vagy írj kevesebbet ha már úgy is indifferens. Pont azt írtam hogy éltem nem Fidesz kormány alatt és nem tetszett se nekem se a pénztárcámnak. Éltem/élek a Fidesz kormány alatt és azt mondom hogy inkább akkor ez. Nem csak tippelgetek milyen lenne más alatt hanem pont hogy túl jól emlékszem. Rendszerváltás? Nem arról szólt hogy kipróbálnak valami újat hanem hogy egyáltalán valóban megkérdezik az embereket.
júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ezek szerint most vagy - nagyjából - 14 éves, - ha nem kamuzol!

Ezt a körülményt a moderátor szíves figyelmébe ajánlottam!

Puszil a Nyuszi!

júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
60%

34-es, azért te is jót bukhattál logikából és számtanból!


Miért kellene 14 éves legyen????


Ha ez év június 10-én lett 18 éves, akkor is igaz a kérdés, hogy legközelebb csak 2026-ban tud szavazni - és neki az lesz az életében az első, mivel június 9-én még nem szavazhatott!


A Fidesz által lerohasztott közoktatás eredményét láthattuk, hölgyeim és uraim... Ha 26-ban szavaz először (az azelőtti lehetőség pedig 24-ben volt), akkor a süket fideszes 2026-ból számolja vissza a 18 évet.


De még így is rejtély, hogy jön ki neki 14 év a 16 helyett...

júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

Tehát: ha most, 2024-ben még nem szavazhatott, 2026-ban pedig már szavazhat, akkor az illető csakis 16 és 18 év közötti lehet.


Ha 14 éves lenne, akkor 2026-ban még nem szavazhatna!


Hajrá, Fidesz-oktatás!

júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
59%

#33

Csak pont ezért szellemi fogyatékosság, amit leírtál. A választás nem arról szól, hogy megválasztod újra a 2002-es MSZP-t vagy a 2026-os fideszt.

Tehát itt nincs olyan, hogy emlékszel, hogy milyen kormányt csinálna egy dk, momentum vagy mkkp, mert fogalmad sincs arról, hogy ma mit csinálna.


Szóval de, tippelgetsz. Az a legszánalmasabb benne, hogy még be is magyarázod és hirdeted az ökörségedet.

júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

#37 Értem, szóval te is azok közé tartozol akiket nem érdekel, hogy már nem egyszer átverték ezek a politikusok, politikai csoportok, nem érdekel, hogy amikor hatalmat kaptak, kormányra kerültek akkor mit tettek, neked az számít amit épp most hazudnak magukról, hogy majd tenni fognak ha ismét kormányra juttatod őket.

Nem véletlen van az a régi mondás, hogy okos ember más kárából tanul, a buta meg a sajátjából SEM, de úgy látszik te nem érted.

10 millió ember van ebben az országban. Komolyan azt akarod bemagyarázni, hogy ebből a 8,5 milliónyi választó korú népességből csak ez a közel 100 van akikre szavazni kell és nem tudsz másokat találni csak ezt a százat akik már átvertek és megmutatták, hogy nem képesek jól csinálni? Tényleg?

júl. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
0%

#38-as, te egyszerűen nem fogod fel ésszel, mit mond neked a 37-es is meg én is (36-os).


Értsd már meg, hogy ott a hiba a gondolkodásodban, hogy a te logikáddal csak Orbán és Gyurcsány között lehet választani, ÚJ POLITIKAI ERŐNEK NEM ADSZ ESÉLYT!


Te magad írtad ezt a hülyeséget:


" Pont azt írtam hogy éltem nem Fidesz kormány alatt és nem tetszett se nekem se a pénztárcámnak. Éltem/élek a Fidesz kormány alatt és azt mondom hogy inkább akkor ez."


Te érted, amit írsz? Mi az a "nem Fidesz kormány"????


Létezik egy "Nem Fidesz Párt" nevű politikai alakulat????


Annyi eszed nincs, hogy felfogd, hogy te KONKRÉTAN és KIZÁRÓLAG MSZP-SZDSZ és FIDESZ-KDNP kormányok alatt éltél (illetve esetleg MDF-kormány alatt, ha elég idős vagy).


ÉS PONT!


Neked megszülethet holnap az új Kossuth Lajos, pályára léphet a XX század Széchenyi Istvánja vagy Deák Ference, te mint a süket, meg se fogod hallani a szavát!


Miért? Mert te már tudod, hogy milyen a "Nem Fidesz Kormány" és te egy Nem-Fideszből többet soha nem kérsz! :))))))))))))


Ennyire korlátoltnak hogy lehet lenni?


És ha új pártok jelennek meg, vadonatúj arcokkal? Ha lassan elindul egy generációváltás??? Akkor milyen tapasztalat alapján fogsz szavazni?


Hogy hasonlítanál össze egy tehetséges, fiatal, ambiciózus új politikai vezetőt Orbánnal és Gyurcsánnyal X év múlva???


A létező legnagyobb marhaság egy demokráciában a politikában kizárólag a márt ismert alakulatokban és politikusokban gondolkodni - és ha jön egy új tehetség, egy új mozgalom? Arról nem veszel tudomást???


Ha ilyen hülyén gondolkodott volna a társadalom 34 évvel ezelőtt, a rendszerváltásnak sem kellett volna megtörténni, hiszen ha 45 évig elkormányoztak a kommunisták, minek újakat kipróbálni???


De ha véletlenül megtörtént volna is, akkor még mindig az SZDSZ, az MSZP és az MDF közül kellene választani - felelőtlendség volt a Fiatal Demokraták Szövetségének esélyt adni, a te logikád szerint!


Te tényleg nem vágod, hogy mi arról beszélünk, hogy ugyanazt az esélyt, amit Orbán Viktor megkapott HUSZONHAT ÉVESEN (bejutni a parlamentbe) és azt, amit megkapott mindössze HARMINCNÉGY ÉVESEN (miniszterelnökként kormányt alakítani!), azt az esélyt az utána jövő generációk is ugyanígy kiérdemelhetik, ha tehetségesen politizálnak!


Nem mondok neveket, az szubjektív, hogy kinek mi a pártpreferenciája - de azt állítom, hogy a létező legnagyobb kreténség eleve lehúzni előttük a rolót és még az elvi esélyét is kizárni, hogy jöhetnek új, ugyanolyan tehetséges politikusok még mint a 26 éves Orbán Viktor!


Buggyantnak kell lenni, hogy ne értsd, hogy mi a politikai generációváltás lehetőségéről (sőt, én személy szerint a sürgető SZÜKSÉGESSÉGÉRŐL!) beszélünk!


Hadd ne a Fidesz legyen már az utolsó fiatal csapat, akik megkapták az esélyt a politikába belépni, majd kormányozni! Hadd ne Orbán és Gyurcsány között kelljen már választani 90 éves korukban is!

júl. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
Helyben vagyunk: honnan tudnám ma is ugyanazt csinálnák-e. Tippelek biztos. Akkor visszakérdezek: te honnan tudod hogy az általad utált Fidesz mit csinálna 1hónap, vagy 1év múlva? Tippelsz ugyanúgy ennyi erővel. Ahhoz kell kifejezetten egyszerűnek lenni hogy valaki azt higgye ha már nincs mszp & szdsz nevű kompánia a hatalom környékén akkor nem találkozunk ugyanazzal a branccsal vagy akár ugyanazokkal a személyekkel. Bizonyos körök hoznak létre immár eszközként pártokat, nem arról van szó hogy kinövi magát az ismeretlenségből egy csapat. Ezt kell felfogni nem pedig neten hőbörögni, az a komplexusos emberek reszortja
júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!