Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Én '26-ban fogok...

Fideszesek! Én '26-ban fogok szavazni először. Mondjátok már el, miért szavazzak a Fideszre? Normális érveket.

Figyelt kérdés

júl. 11. 15:26
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
67%
Mert ha nem rájuk szavazol évekig nem lesz eredmény a folyamatos újraszámlálások miatt.
júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 Jeffrey Spender ***** válasza:
47%

Én nem vagyok Fideszes, sőt lehet, a Mi Hazánkra szavazok.


Magyar Petike azért felejtős, mert egy olyan ember játssza már el a Rendszerváltót / Messiást, aki már 2009-től Fideszes pénzből élősködött.


A többi meg teljesen komolytalan, sőt bohóc jelölt.

júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
28%
Nem egyedül fogsz szavazni, még mielőtt túlértékeled a jelentőségedet
júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
23%
júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
80%

Ezer és ezer ilyen kérdés volt már, hogy ki miért szavaz a fideszre. Ha ismered az oldalt, akkor te is láttad ezeket. Olvasgasd el, kinek mi a véleménye, előnyök-hátrányok, és dönts.


Ha most szavazol először, akkor fiatal lehetsz, tehát pl a családi kedvezmények neked nem sokat fognak jelenteni.

júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

#3: Köszönöm szépen, kérlek, ezután a válasz után a saját jelentőségedet is fontold meg még egyszer.

#4: Én most nem értek valamit. Akkor az M1, meg az Origo/Magyar Nemzet stb. azok ellenzéki sajtóorgánumok? Nekik alapvető eszközük a gyűlöletkeltés. Én azt hittem, azok fideszesek.

júl. 11. 15:40
 7/57 anonim ***** válasza:
56%
3-asként nekem nincs mit megfontolnom, átgondolnom.... nem én haknizok azzal hogy én leszek a góré, mert belépek abba a klubba ahol már 8 millióan vannak a kevesebb mint 10 millióból
júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
29%
Ne játszd az agyad, nem kell a fideszre szavaznod. Addig még feltűnik 2-3 messiás, lesz választék lúzerekből.
júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Én a Fideszről akartam beszélni, nem más pártokról. Nem arról, hogy más pártok miért rosszak, hanem hogy a Fidesz miért jó. De eddig egyetlen ilyen választ sem kaptam.
júl. 11. 15:52
 10/57 anonim ***** válasza:
38%
Nincs értelme ezt itt megkérdezni, 99% ellenzékiek, s igazából annyira buták, hogy beszélni nem lehet velük, érvelés/vita legalapvetőbb szabályait nem ismerik, s a legközönségesebb módszerekkel nyomják az agymosott dumát, amit épp a 444-en olvastak.
júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!