Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz is a globalisták...

A fidesz is a globalisták kezében van?

Figyelt kérdés

júl. 10. 12:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%
Tucsek Laci csak szeretne Putyin pincsije lenni, de bánatára az orosz háborús bűnös diktátor nem is tudja, hogy ő a világon van. Ezért ilyen féltékeny Tucsek 0rbánra.
júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 HakapiszikMatyi ***** válasza:
18%

Tényleg vegyétek a fáradtságot, és nézzetek meg a YouTube-n 1-1 Toroczkai videót! ( Máshol letiltották az igazságot.)

Csak próbaképpen, és nem kell feltétlen elhinni, amit láttok. _:)

Csak gondolkodjatok el rajta...

júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%
Rendszeresen nézem Toroczkai videóit és pont azt a véleményemet erősítette meg, hogy az oroszok kezére játszaná az országot.
júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%
Az agyament konteók miatt egyébként javarészt nézhetetlen. Pedig jobboldali vagyok, de ezekkel a kreténségekkel nem tudok azonosulni.
júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 HakapiszikMatyi ***** válasza:
24%

"ma 15:11"

Dícséretes. :)

Én is úgy látom, hogy egy kicsit az oroszok álláspontját látja valósnak.

Talán azért, mert a hozzánk elért média tartalom 95%-a az Ukrajnát dicsőíti?

A munkahelyemen elég sok ukrán dolgozik, akik a háború elől menekültek. Éredekes, hogy nem az oroszokat okolják a helyzet miatt... ki nem találnád: Az USA-t... Ennyi.

júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
74%
Milyen hozzánk elért média tartalom 95%-a? Te nem tudom melyik országban élsz, de az állami média kizárólag kritika nélkül átvett Kreml propagandát tol évek óta.
júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 HakapiszikMatyi ***** válasza:

"ma 15:56"

Rossz helyen vagyok, rossz időben... Igaz. :(

júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%
Én egy időben nézegettem Toroczkai videóit, amikor értelmesebb témákkal foglalkozott még (végrehajtók, Schadl), de mióta rárepült a konteósokra és az ő vállukon akar életben maradni, végképp nevetséges lett.
júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
#18 Attól, hogy valamiről a propagandamédia nem számol be, még nem biztos, hogy konteó.
júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19:


Propagandamédiázik egy fidesz-mihazánkos! Imádom :) Ennél egy átlagos középsős is ügyesebben csúfolódik. Aki mondja másra, az mondja magára igaz?

júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!