Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézy szavazói! Ti mit...

Vitézy szavazói! Ti mit gondoltok arról, hogy Vitézy nem fogadja el a vereséget?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom, ha Karácsony csinálná ezt, azt is nagyon gáznak tartananám. (nem vagyok elfogult azokkal szemben, akikre szavaztam) Vitézy másodjára is veszített, azt mondta, hogy el fogja ismerni Karácsony győzelmét, de nem így lett. Én megértem, hogy nem szimpi sokaknak Karácsony, de amit Vitézy művel jelenleg, az szerintem nagyon kellemetlen. Nekem nem volt vele semmi bajom addig, amíg nem kezdett el emiatt "vergődni".


Így is nagyon sok szavazat lett érvényes Vitézy javára (arról is lehetne vitatkozni, hogy jogosan vagy nem), konkrétan azért számolnak újra ennyiszer, hátha megnyeri...


Titeket ez egyáltalán nem zavar?



júl. 10. 09:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
41%

#10

És nálatok is bizonyítottan hazugokra alapozva kérték az újraszámlálást? Mert ha valaki hazudik a hatalomért, az inkább kerüljön hatalom közelébe.


Mivel ma bizonyítottan tudjuk, hogy a fidesz és Vitézy is hazudik a hatalomért, lsd. szavazóbiztosok nyilatkozatai, amire hivatkozva újraszámolták az érvénytelen szavazatokat.

júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
16%
11: Az ilyen minimális különbség és a magas számú érvénytelen szavazat indok az újraszámlálásra. Ezek tények.
júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Ostoba vagyok, mert zavar, hogy Vitézy nem nyugszik bele a vereségbe? Nem hőzöngök és nemis gúnyolódok, feltettem egy kérdést és leírtam a véleményemet. Normális demokrácia az, ahol az utolsó pillanatban visszaléptetnek valakit? Hogy a jelölt azt mondja, hogy semmi köze a fideszhez, pedig mindenki tudja, hogy van? Hogy addig számolják a szavazatokat, míg hátha nem nyer pár szavazattal? Miért nem lehet elfogadni a vereséget? Ha most mégis megnyeri, az kérdőjelezné meg a demokrácát, hiszen 2x nyert Karácsony.
júl. 10. 10:17
 14/33 anonim ***** válasza:
81%
13: De Karácsony még új szavazást is akart. Akkor rá is haragszol? :D
júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%

#12

Azért mert azt hazudod, még nem lesz valami tény.

Tény, hogy nem erre hivatkozva panaszkodott Vitézy, hanem konkrétan százával állították azt hivatalos papíron, hogy rosszul számoltak és erre hivatkozott Vitézy.

Szintén tény, hogy ezek hazugságok voltak, mert látjuk, hogy nem volt akkora különbség, mint amekkorát állított Vitézy. Itt két opció van egyébként: vagy megkapta a fidesztől ezeket gondolkodás nélkül és elfogadta, vagy ő is részt vett a hazugságban. Egyik esetben sem alkalmas erkölcsileg politikai pozíciót betölteni


És szintén tény, hogy nem véletlenül lett magas az érvénytelenek száma, mivel volt politikai szereplő, aki ezzel kampányolt, MP.

júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
16%
15: A minimális különbség és a magas érvénytelenség tény. Nem én állítom, senkinek sem kellett ezért hazudnia, csalnia. Ez két szám.
júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
40%

#16

Az állításod nem ez volt, hanem az, hogy ez indok az újraszámlálásra, ami már hazugság.

Nem tudom, hogy miért terelsz, vagy tényleg nem tudsz olvasni?

júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

14-es igen, nagyon felcseszett. Mint mondtam, nem vagyok elfogult azokkal szemben, akikre szavaztam.


"Az ilyen minimális különbség és a magas számú érvénytelen szavazat indok az újraszámlálásra. Ezek tények."


Én is leírtam, hogy ez nem így van. Vitézy ezt mondja, de ez nem igaz. Nézz utána. Meg kell indokolni méghozzá tanukkal, hogy miért akarsz újraszámlálást. Sokan felháborodtak most azon is, hogy át sem nézték rendesen a papírokat, a dokumentumokon sem volt rendesen minden feltűntetve és nagyon hamar helyt adtak vitézy kérelmének. Vegyünk példának egy bírosági tárgyalást, nem hiába évek, mire lesz belőle valami. Nyilván itt sietniük kellett, mert köt a határidő, de még egyszer mondom. Csak mert kicsi a különbség, nem kell újraszámolni a szavazatokat, Vitézy ebben nem mondott igazat, csak próbál titeket nyugtatni, hogy nem a győzelem a cél, hanem a tiszta választás.

júl. 10. 11:04
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
18: Engem nem kell nyugtatni, szerencsére nem vagyok budapesti, így elfogulatlanul tudom nézni a főpolgármester választást.
júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
29%
Semmilyen szabálytalanság nincsen az újraszámolásban, én azt nem értem hogy a Karácsony szavazók miért hisztiznek emiatt.
júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!