Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézy szavazói! Ti mit...

Vitézy szavazói! Ti mit gondoltok arról, hogy Vitézy nem fogadja el a vereséget?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom, ha Karácsony csinálná ezt, azt is nagyon gáznak tartananám. (nem vagyok elfogult azokkal szemben, akikre szavaztam) Vitézy másodjára is veszített, azt mondta, hogy el fogja ismerni Karácsony győzelmét, de nem így lett. Én megértem, hogy nem szimpi sokaknak Karácsony, de amit Vitézy művel jelenleg, az szerintem nagyon kellemetlen. Nekem nem volt vele semmi bajom addig, amíg nem kezdett el emiatt "vergődni".


Így is nagyon sok szavazat lett érvényes Vitézy javára (arról is lehetne vitatkozni, hogy jogosan vagy nem), konkrétan azért számolnak újra ennyiszer, hátha megnyeri...


Titeket ez egyáltalán nem zavar?



júl. 10. 09:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen jogos, hogy ennyi csalási kísérlet és ilyen szoros eredmény után végigjárja a jogorvoslati lehetőségeket.
júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
31%
41 szavazat volt a különbség. Teljesen természetes, hogy újraszámolják. Ez a normális.
júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok kötekedni, de ezt csak Vitézy mondja, egyáltalán nem normális. Megfelelően meg kell indokolni az okát ilyen kicsi különbségnél is, és egyszer már elutasították a kérelmét. Mi van akkor, ha nyer 10 szavazattal? Számoljuk újra megint? Értitek, mi ezzel a probléma.
júl. 10. 09:49
 4/33 anonim ***** válasza:
12%
Tipik meleg
júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
37%

Értem, de eleve el lett szúrva a dolog. Legutóbb miért csak az érvénytelen szavazatokat számolták újra? Egyszerűen nincs racionális indok arra, hogy miért kellene kihagyni a többi szavazatot az újraszámlálásból.

Ez az egész jelenség a választási rendszerünk hiányosságait mutatja. Én azt támogatom, hogy ha egy bizonyos százalékarányt nem ér el a különbség, akkor számolják újra. Ha így sem éri el, akkor tartsuk meg újra a választást.

júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
35%
Szomorúan látom, hogy Karácsony szavazói is ugyanolyan ostobák, mint a fideszesek. Hőzöngenek meg gúnyolódnak, hogy miért akarja Vitézy újraszámolni. Normális demokráciákban ez teljesen megszokott és törvényes, csak a komment szekció megint mindent jobban tud. Miért ne lehetne megszámolni? Ha egyszer bebizonyosodott, hogy vannak helytelenül megszámolt szavazatok. Függetlenül attól, hogy ki győz, ekkora különbségnél igenis számolják újra, fokozott figyelemmel, nyilvánosan.
júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
36%
Mivel felmerült a választási csalás lehetősége, ez így teljesen természetes dolog.
júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy ha ezt elöre tudom, biztos csak azért is Karácsonyra szavazok. Undorító dolog amit csinál, szokàsos Fidesz módszer, amit úgy hívnak hogy csalás.
júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mert ott volt reális esély a rontásra számolásnál, ha nem fogadtak el egyébként érvényes szavazatokat.

júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
23%

Ilyen minimális különbség esetén mindenki újraszámoltatná.

Nálunk az önkormányzati választásnál is volt több választókörben újraszámlálás. És mindig az kérte, aki lemaradt pár szavazattal. Van, ahol a fidesz, van, ahol a baloldali moslékkoalíció. Senki sem olyan hülye, hogy veszni hagyjon egy ilyen lehetőséget.

júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!