Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A megafonosok bevideóztak...

A megafonosok bevideóztak Cseh Katalin lába közé. Hol találom ezt a felvételt??

Figyelt kérdés
júl. 9. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Ember, ha neked ekkora újdonság, hogy látsz egy bugyit, akkor tessék, ne égesd magad: [link]
júl. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem látsz semmit, egyébként logikus a dolog. Mert azt írta a mandiner youtube csatornán van 5:35 -nél a Mandiner Újságban. Nem volt kedvem megnézni és letöltöttem.


Tehát mivel nem kellett bejelentkezni a letöltéshez, megnézéséhez, tudható volt, hogy mutatna a nagy semmit, mert a youtube mindent cenzúráz, yoga és erobic ha egy picikét erotikus a dolog, egyszer én bejelentkeztem, és mi volt? Semmi, a csaj még a lábát sem tette szét a yoga soran és még nem is pucsított. A youtube nevetséges. Mert ellenben gyerekek meséit szakította meg a fidezs meséivel, de hat a pénz beszél a youtube-nak is.


Szóval semmit sem látsz csak a combjait, amire radogjak, hogy nim visel bugyit, ami természetesen kamu. Undorító a mandíner, ezek nem újsag8rók, hanem tollforgató terroristák.

júl. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Engem jobban érdekelne hogy a megafonos fiuk tettéért vállalja-e a Fidesz személyesen Orbán Viktor a felelősséget?
júl. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak kattintásra menö cím ennyire kutya nem nézi őkett gondolom le szóltak nekik.Ha ilyen kevés a nézetség nem lesznek finanszirozva.
júl. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Csak kérdezem: fordított esetben mennyire rikácsolnának a fideszes megmondó emberek ha pl. Lévai Anikóval történt volna ez a megaláztatás?

Most meg kussol a Fidesz világ...

Ennyit erről az erkölcstelen fidder bandáról.

júl. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Na igen, ha Lévai Anikó min.elnök feleségről vagy Novák Katalinról még közt.elnök korában készült volna hasonló .... hát alighanem a TEK vitte volna el a felvétel készítőjét.
júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!