Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Irritál-e benneteet, hogy...

Irritál-e benneteet, hogy Novák Katalin mennyit kap?

Figyelt kérdés
Továbbá mekkora összeget, milyen ingyenes ellátást, extrákat tartanátok reálisnak a lemondott közt. elnök esetén? Szerintetek mi és mennyi járna neki? Vajon Schmidt Pál is hasonló összegekben/ellátásban részesül? Nem arcátlanság, mértéktelenség ez egy általános európai gazdasági válság idején?

jún. 24. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Nem.

Igen szánalmas élete lehet annak aki azon vergődik, hogy egy volt köztársasági elnök mennyi pénzt kap amikor már nem köztársasági elnök, de sehol nem tud dolgozni, hiszen ő köztérsasági elnök volt előtte és egész életében ezután már ennek a szerepnek megfelelően a média látóterében lesz bármit is csinál majd.

Neked kérdező ennyire szánalmas az életed?

jún. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz annyi felesleges baromságra elvert már milliárdokat, hogy azokhoz képest eltörpül, hogy Novák mennyit kap.
jún. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Engem nem érdekel, mit kap. Engem maga Novák Katalin irritál, nem kicsit, nagyon.

Azok után, hogy elég rendesen bedöntötte a kormánypárt támogatottságát, a vadbarom lemondatta, mert kiderült, hogy kinek adott kegyelmet, ugyanazzal a felsőbbrendű arroganciával van pofája egy Wizzairgépre felülve végigmosolyogni a médiát, ahelyett, hogy kussban ülne otthon a 4 fal között a szégyentől.

jún. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
jún. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

>1:

Mi az, hogy nem tud dolgozni? Például taníthatna valamelyik egyetemen.

Nem azt írtam, hogy csövesként éhezzen, de ez azért pofátlan túlzás, amit kap és felvesz. Miért nem elég pl. nettó 500e és hogy kifizetik a fűtés-vízdíj 50 százalékát?

Pofátlanság ez a néppel szemben, különben meg a sok kicsi sokra megy. Aki kicsiben sem takarékos, az a nagy összegek esetén is kockázatot jelent.

jún. 24. 07:27
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
A hármassal tudok egyetérteni. Ez a nő meg van zsarolva a Führer haláláig, hogy ne köpjön.
jún. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az nem vitás, hogy tartania kell a száját.
jún. 24. 07:37
 8/12 anonim ***** válasza:

" de sehol nem tud dolgozni, hiszen ő köztérsasági elnök volt előtte"

Ez inkább hangzik kifogásnak, mint valódi érvnek.


Nekem nincs problémám az életjáradékkal és nyugdíjjal, azt viszont nem tudom megérteni, hogy minek neki külön egy 3 fős titkárság, gépkocsi, rezsitámogatás stb. Van az a pont, ami után nem megbecsülésről beszélünk, hanem fényűzésről és az arisztokrata Magyarország életben tartásáról. Kapjon inkább +1 millió forintot havonta, de hagyjuk már ezt a kiszolgálást.

jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár költségvetési szempontból nem kimutatható az összeg, de az elvvel nagyon nem értek egyet. Azért mondott le, mert maga is belátta, hogy méltatlanná vált. Akkor arra se legyen méltó, hogy élete végéig luxusban éljen. Az a kormány, aki a tűzoltóktól elvette a korkedvezményes nyugdíj lehetőségét, az legyen következetes és vegye el a saját csatlósairól is!
jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem irritál. Az már inkább irritál, hogy ha engem kirúgnak a munkahelyemről mert megbukok valamin, akkor nekem nem folyósítanak életjáradékot, nem kapok se szolgákat, se ingyen lakást, autót, se semmi ilyesmit, hanem még örülhetek, ha nem indítanak ellenem rendőrségi eljárást. Ez a kettős mérce sokkal jobban zavar.
jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!