Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldal azért terel...

A jobboldal azért terel mindenféle lényegtelen témákkal, mert félnek beszélni a kapitalizmus problémáiról? A UK-ben, Franciaországban zajló választások azt mutatják, hogy az embereket a megélhetési, baloldali témák érdeklik, legalábbis ott.

Figyelt kérdés

júl. 8. 20:51
 1/5 Sindelar ***** válasza:
73%
Igen. A legviccesebb az, amikor a "háttérhatalomról" beszélnek és játsszák az ellenállót, de ha valaki a valós, létező hatalmasságokat akarja megregulázni, rögtön becsicskulnak. Azért riogatnak teljesen marginális dolgokról, mint a "drag queen"-ek, mert a vagyon és a jövedelem igazságtalan és roppant koncentrált eloszlásáról kicsit kínos lenne beszélniük.
júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Én pl őszintén szólva nem tudom mi a Fidesz programja azon túl hogy uszít mindenfajta társadlami csoport, nemzetiség, eltérő szexuális orientációjú emberek, meg nők ellen. Kb ennyi. Mondjúk úgy 2010 óta vagyok jobban benne a politikában. És tényleg botrány, hogy ezeknek a politikája a gyűlölet szítás, kirekesztés.
júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
#1 Te vagy kb. Az első értelmes ember ebben a kategóriában. És magamat is belevettem 😂
júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Persze, mert az ostoba minimálbéren tartott emberek addig sem rájuk mutogatnak.


Munkaalapú társadalomról papolnak, amikor akik a világon a legjobban élnek nem dolgoznak egy percet se, hanem másokon élősködnek.

júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

„legjobban élnek nem dolgoznak egy percet se, hanem másokon élősködnek.”

Ez tipikus jellemzője a politikusoknak.

júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!