Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért lettek...

Éáé kérdése:

Az emberek miért lettek ennyire elvakultak Magyar Péter és a Tisza kapcsán,mikor egyértelműen hazudós?

Figyelt kérdés

júl. 8. 02:14
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
50%

#50


De mi lenne az értelmes döntés, ha nem a változásra szavazni az esélyes jelöltre voksolva?


Van a kormánypárt, aki egymás után 4 ciklus lehetőséget kapott, de alkalmatlan.

Van az alkalmatlan régi ellenzék, ami nem alkalmas arra hogy leváltsa az inkompetens kormánypártot, mert egyfelől ötlettelen, másfelől nem bíznak bennük az emberek.

Van a radikális széljobbos, aminek a vezetői mindíg is a radikilizmusban látták a megoldást, de ez soha nem kellett legfeljebb az emberek 10 %-ának.

És most felütötte a fejét egy új társulat, amiről még nem sokat tudunk azon kívül, hogy két hónap alatt tényezővé tudta magát felküzdeni.


Melyik az értelmes döntés? A hazug tolvaj, az alkalmatlan, a radikális, vagy a feltörekvő?

júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
50%

Na, igen, az értelmes döntés :D


Én csak azt tudom leírni, amik nálam mérvadók. Pár dolgot érdemes átgondolni.


1. Ha cseberből vederbe megyünk, utána vissza "cseberbe", az változás?


2. A "radikális" mitől radikális? Nem lehet hogy a baloldal kicsit (nagyon) arra használja az ilyen kifejezéseket, hogy elijessze az embereket más alternatívák tanulmányozásától? Egyébként egy ilyen korrupt rendszerben mint amilyenné az EU-vezetés vált az elmúlt években simán elkelne pár radikálisabb változtatás, persze mi magyarok ehhez kicsik vagyunk.


3. Feltörekvő? Az a Tisza-párt? Nálam Empé több sebből is vérzik. Totálisan hiteltelen számomra, de mindenki döntse el maga.


4. Tőlem nagyon távol áll az esélyesre voksolni, csak azért mert az az esélyes. Én ilyen hülye vagyok, kész. Szerintem egy lóversenyen ez rendben van, de ha elvekről, pártokról, politikáról van szó, akkor arra szavazok akinek a tetteivel, programjával tudok azonosulni (legalább 75%-ban). És persze aki számomra hiteles. Mert lehet szépeket mondani (mint empé), de hiába ha totál hiteltelen aki mondja.

júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
84%

1. Utolsó ha Viki megy nem lesz már többet miniszterelnök

2. Miért Toróéák nem azok, ahol a Kurucinfó meg a Vadhajtások a fő platform? Vona szélsőséges csoportja volt Laci meg a haverjai.

Mit tud Toroczkai? Letagadja a globális felmelegedést, mert az menőbb a libsi médiába. Háttérhatalmazik, meg disznófejű nagyurazik, mert még rendesen zsidózni se mer. Ő is kamuellenzéki. Nézzétek meg, amikor lement a választás és először ott volt a parlamentbe. Viktor majd elcsöppent úgy beszélt vele. Mintha a legjobb haverok lennének.

Olyan orosz szopók, hogy szégyen.

Határőrzésre arra való Toroczkai ott az ő helye.

3. MP meg azon van, hogy elzavarja az régi ellenzéket, beleértve Ferit. Milyen érdekes hirtelen Gyurcsány nem is olyan rossz ember a Fideszeseknél. Nem gyanús a dolog.

4. Szavazz akire szeretnél, ez lenne a lényeg egy demokráciában, csak itt feudalizmus van. Ezt ne felejtse el senki.

Nem zavar titeket, hogy Viktor rátelepszik mindenre, de ahhoz meg hülye, mint a se*gg, hogy a piacon megéljenek.

2010 után meg ezt a gazdasági fellendülést, megcsinálta mindegyik EU tagország, ehhez nem kell 2/3-ad meg az állítólagos, legalább kormányozni tudnak dolog.

Jelzem, hogy mait Gyurcsány megcsinált volna, azt Orbán szépen véghez vitte tökéletesen.

Vállalkozásokat bagóért eladja nem külföldre, hanem magának

-Egészségügy leépítése magánkórházakba zavarás

-Oktatás lezüllesztése is pipa

-Gyurcsány 23 millió románnal való ijesztgetést továbbfejlesztette a migránsozással

Mit a túrót van tele a gatya a magyaroknak, hogy tilos elzavarni kormányokat, más EU országban csoda ha 2 ciklust megélnék, és még így is sokkal jobb és stabilabb országok, mint a magyar.

Viktor meg egy beszari miniszterelnök, hiába hamuznak a szavazói, aki nem megy el vitázni választás előtt, az egy gyáva ember.

Szidja a nyugatot ezerrel, de a gyerek mégis nyugaton él. A Fideszesek gyerekei nyugaton tanulnak, nyugatra mennek nyaralni, nyugaton vannak házaik, nyaralóik, nyugati filmek néznek, nyugati zenét hallgatnak, nyugati autójuk van.

Ez igaz a szavazókra is. Nyugat a rossz, akkor tessék elnézni egy fél évre Oroszba meg Kínába, hogy milyen jó az élet.

júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
0%

"Miért Toróéák nem azok, ahol a Kurucinfó meg a Vadhajtások a fő platform"


Nem, nem az a "fő platform". Én pl nem olvasom a Kurucinfót, mégis képben vagyok a Mihazánk dolgaival.


"disznófejű nagyurazik, mert még rendesen zsidózni se mer."


Nem értem, neked nem jó a Nyugat, nem jó a Kelet. Itthon meg "feudalizmus" van. Rendben, zavarjuk el a kormányt. Szerinted sikerül külső segítség/beavatkozás/pénz nélkül? Jah, hogy nem. Nézd meg az Ukránok hogy jártak miután "elzavarták" a kormányt. Biztos jó lenne ez nekünk?


"Milyen érdekes hirtelen Gyurcsány nem is olyan rossz ember a Fideszeseknél"


Ezt nem tudom, nem vagyok Fideszes. A Fidesz egy áll-jobbolodali, áll-nemzeti maffia szervezet.



Nem, nem minden disznófejű nagyúr zsidó és nem, nem minden zsidó disznófejű nagyúr. Szerintem nálad valami gond van a toronyban...


"Szavazz akire szeretnél, ez lenne a lényeg egy demokráciában, csak itt feudalizmus van. Ezt ne felejtse el senki."


Akkor döntsük már el! Diktatorizmus van, vagy feudalizmus?? :D

júl. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
0%
Na, jól összekeveredett a sorrend, amiben írtam... Érdekes, mert szgépen írtam, nem telefonon, na mindegy, szerintem ki tudod mazsolázni, mi hova való! :D
júl. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
50%

A Vadhajtásokról kb most hallok először egyébként..


A "baj van a toronyban" megjegyzésem meg arra irányult, hogy neked az a bajod, hogy valakik nem "zsidóznak"..


Rólad egyébként a "Brian élete" című film jut eszembe! :D Kb mindened megvan és mégis ott van ez a "semmi nem jó, lázadni kell" mentalitás, aminek semmi értelme! :D

júl. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
0%

"Letagadja a globális felmelegedést"


https://www.youtube.com/@PATRIOTA.csatorna


Hát erről ennyit. De ha te klíma-adót akarsz fizetni, akkor állj be Greta Tumberg mögé! ;)

júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
50%

Kurucinfó - Novák Előd, Vadhajtások - Bede Zsolt, ez a két ember melyik párthoz köthető?

Nem magyar Péter meg Orbán hívei lendítgetnek karokat, a saját rendezvényeiken, hanem a MI Hazánkos szavazók.

Amikor Toró disznófejű nagyurazik nem csak a zsidó pénzes emberekre gondol, akkor Oroszországba is vannak disznófejű nagyurak? Vagy Ukrajnába is nem? Arról nem nagyon beszél.

Viktor feudalizmust vezet be évről évre, attól még rendes választások vannak, mert azt még ő se tudja eltörölni, ha tehetné már rég megtette volna.

Zsidózzon nyíltan a Mi Hazánk és legyenek egy szélsőjobbos náci csoport és kész, százszor jobban lehet „tisztelni” az olyan, mert akkor legalább azok amik, de még ahhoz is beszarik.

Jó a nyugat, vannak hibák ezeket idővel orvosolni kell, kelet nem kell, volt már olyan jó volt?

Egy szélsőjobbos párt, aki nem utálja az oroszokat, és Lacikáék szeretik az oroszokat, a magyarság szégyenei. Őseink vége nem ezt érdemli.

Ha annyira tájékozott vagy, akkor kérem azokat a linkeket, ahol Toró szidja az oroszokat, szidja Putyin.

-Laci nem buta ember, letagadja a globális felmelegedést, mert a szavazói ezt akarják.

júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
0%

"Kurucinfó - Novák Előd, Vadhajtások - Bede Zsolt, ez a két ember melyik párthoz köthető?"


Mondom, nem olvasok ilyeneket. Lehet, hogy írtak benne, vagy mondjuk ezek a médiumok idéztek tőlük, nem tudom. Még most is írogatnak benne?


De ha mindenáron a múltra akarsz koncentrálni, tegyed. De akkor nézd meg Orbán, Gyurcsány és empé múltját (-főleg az övét!) is! ;)


"Nem magyar Péter meg Orbán hívei lendítgetnek karokat, a saját rendezvényeiken, hanem a MI Hazánkos szavazók."


Hát én ilyet sem láttam, de mindenhol vannak hülyék, ez alapján nem jó ítélkezni.


" .. Arról nem nagyon beszél..."


Látom, ez a "disznófejű nagyúr" kifejezés tetszik neked! :D Nekem is!

Minek beszéljen az Ukrán és Orosz oligarchákról és sleppjükkről? Neki nem is dolga ez, ő a magyar politikai élettel van elfoglalva. Ami magyar vonatkozású arról beszél persze. Te egyébként ismersz olyan ukrán v orosz oligarchát, vagy multinacionális céget, ami beleszól a magyar emberek életébe? Na, erről van szó, Toró sem ismer. Akkor hogy beszéljen ezekről??? Vagy minek??

"Viktor feudalizmust vezet be évről évre"


Ebben van valami. Valami modern feudalizmus működik az egész világban és a mi kis Viktorkánk ezt másolta le kicsiben. Ezzel most mit csináljak?


"Zsidózzon nyíltan a Mi Hazánk...."


Igen, mert akkor legalább biztos lehetnél hogy "igazad" van?? Nem értem.


"Jó a nyugat, vannak hibák ezeket idővel orvosolni kell, kelet nem kell, volt már olyan jó volt?"


Nem kell egyik sem és másik sem, de kell mindkettő. Nem jó a túlzott elszigetelődés, de nem jó a túlzott elköteleződés sem.

Nyugat: azok a "hibák" amiket említesz nem hibák, hanem (nevezzü őket a nevükön!) korrupció, bomalasztás, züllesztés. A hiba az valami olyan amit nem szándékosan követnek el. Ami a nyugaton megy az már rég nem ez a kategória, csak így nevezi a globalista (és ugyancsak korrupt) sajtó.

Kelet: nem tudom, mire gondolsz, de ha a kommunizmus tombolására, az elv nyugatról indult! Terjesztésében, bevezetésében bőségesen szerepet játszottak a zsidók (vezetők és értelmiségiek egyaránt), de nem kell ezért az egész zsidó népet hibáztatni. Vannak vezetők akik tévútra viszik az embereket, ezek közt vannak szép számmal zsidók, de nem csak ők. Ezért nincs is értelme zsidózni. Az amerikai népet v az orosz népet sem szabad(na) gyűlölni, sem az arabokat. Csak hát mindig vannak uszítók, mert ugye "oszd meg és uralkodj"...


"Egy szélsőjobbos párt, aki nem utálja az oroszokat..."


Nem szélsőjobbos. Középutas. Aztán jött empé és lenyúlta még ezt a megfogalmazást is és középutasnak nevezi a Tiszapártot, holott ő is a globalista "disznófejű nagyurak" (🤣) szekerét tolja, namindegy.


"Ha annyira tájékozott vagy, akkor kérem azokat a linkeket, ahol Toró szidja az oroszokat, szidja Putyin"


Hát nem tudom téged miért az tesz boldoggá, ha vezetőket látsz egymást szídni. Toró szerintem inkább kritizál, de az oroszokat nem nagyon kritizálja, de ismét csak azt tudom mondani, hogy nincsenek magyar vonatkozások. Az oroszok nem próbálnak beleszólni a magyarok életébe.


A globális felmelegedésről már raktam ide sztem egy linket, de tessék:

https://www.youtube.com/@PATRIOTA.csatorna


Igaz, ez Fideszes, ha jól tudom, de sok igazság van benne.

júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!