Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter elment volna...

SzocdemOliver kérdése:

Magyar Péter elment volna Putyinhoz Moszkvába Orbánhoz hasonlóan. Tényleg a Tisza Párt (Fidesz 2.0) a legalkalmasabb arra, hogy Orbán zsarnoki rendszerét leváltsa?

Figyelt kérdés

"Ebben azt mondta, ő is elment volna Putyinhoz Moszkvába, de még korábban. Magyar ezzel újra megerősítette, hogy ideológiailag és stílusban is Orbán követője. Magyar ezzel azt is mondta, hogy helyesli Orbán útját a tönmeggyilkos Putyinhoz, amit az EU és a NATO elítél.


Magyar ugyanazzal indokolta ezt, mint Orbán, hogy összekötő (katalizátor) legyen a két fél között. Csakhogy a nyugati politikusok nem azért nem tárgyalnak Putyinnal, mert ők nem tehetik meg, hanem azért, mert elítélik a tömeggyilkos orosz támadást.


Most akkor feltesszük a kérdést Magyar baloldali és liberális támogatóinak: mi a különbség Orbán és Magyar között? Mi a különbség Orbán és Magyar beígért moszkvai útja között? Ha Orbánt elítélik ezért, akkor Magyart miért nem, és fordítva?"


[link]



júl. 7. 19:14
A kérdező szavazást indított:
Igen! Nincs baj azzal, ha Magyar ugyanazt csinálja, mint Orbán, csak váltsa le a Fideszt.
Nem, már nagyon megbántam, hogy a Tisza Pártra szavaztam.
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy a kérdésedben összemosod a baloldalt a liberalizmussal, illetve mindkettőt Magyarral, már el is árultad, hogy a Fidesz és/vagy Őfelsége Leghűségesebb Ellenzéke (azaz együttesen a NER) promotálja ezt a kérdést.
júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Azzal, hogy a kérdésedben összemosod a baloldalt a liberalizmussal, illetve mindkettőt Magyarral, már el is árultad, hogy a Fidesz és/vagy Őfelsége Leghűségesebb Ellenzéke (azaz együttesen a NER) promotálja ezt a kérdést."


Ennél nagyobb hazugságot nem is írhattál volna, gyűlölöm Orbánt, a nyugat-európai szociális demokrácia a példakép számomra. Az ne az én hibám legyen hogy a Demokratikus Koalíció az egyetlen magyar párt, ami ezt nem csak megvalósítaná hanem képes lenne megvalósítani is Magyarországon.

júl. 7. 19:21
 3/8 felkelhetetle ***** válasza:

Figyelembevéve szavazatszámot illetve azt, hogy mennyi embert tudd mozgósitani, így a kérdésedre egyértelmüen igen válsz, jelenleg ő a legalkalmasabb arra, hogy kormánytváltson.

Értem én, hogy te szociáldemokrata szimpatizáns vagy, de el kell fogadnod, hogy ezzel az ideológiával nem lesz kormányváltás, legfőkébb azért mert Magyarországon Gyurcsány (a legelutasitottabb politikus) testesiti meg ezt a világnézetett másodsorban pedig azért mert a kormánypropaganda teljes mértékben lejárata ezt nézetett és ebből a lejáratásból biztos lehetsz benne, hogy nem GYF meg bandája fogja kihúzni a balloldalt.


Ez van, törödj bele vagy ha nem törödsz bele, akkor is ez a realitás.

A balloldal csakis akkor fog megmenekülni, ha lesz egy új mozgalom, aminek semmi köze sincs a jelenlegi parlamenti felhozatalhoz.

júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

@1 Nem talált, ez a kérdező pont DK-fan. De ezek olyan buták, hogy még azt sem veszik észre, hogy ezzel a nagy Magyar Péter ellenességgel épp az általuk "gyűlölt" NER malmára hajtják a vizet. Abban szerintem igaza van Magyarnak, a DK = kék fidesz.

Orbánt 15 éve nem sikerült legyőznie a DK-nak - olyannyira nem, hogy jelenleg messzebb vannak ettől, mint az elmúlt 15 évben bármikor. De vajon ezek után, ezek fényében miért gondolják ezek a szerencsétlenek, hogy a frissen avanzsált, még kb ismeretlen Magyar Petit nehezebb lenne legyőzni, mint azt az Orbánt, aki 15 éve betonozza befelé a hatalmát és bebúrta már a fél országot?

júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Gyűlölöd Orbánt, mégis az orbáni narratívát sulykolod a kérdésedben, vagyis hogy Orbán jobboldali, mindenki más meg baloldali, meg hogy a liberalizmust baloldaliságot jelent. A valóságban egyik sem igaz. A DK meg a Fidesz ugyanannak a NER-nek a részei, szóval erről ennyit.
júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 éáé ***** válasza:
Nem a Tiszra szavaztam még is itt arra kanitnok hogy megbántam hogy ha a Tiszára szavaztam volna.
júl. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 éáé ***** válasza:
1-es hogy hívják a jobb oldali liberalistát ?
júl. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező Fletó, akkor is ilyen nagy balos volt, amikor kormányon volt? Vagy, akkor is ilyen nagy EU párti volt, amikor leb*szta Viktort, hogy nem nyalizik Putyinnak, ő meg a saját házába fogadta a medvét?
júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!