Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter nyilvánosan...

Magyar Péter nyilvánosan hadat üzent Karácsony Gergelynek. Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés

Magyar Péter e ponton közölte:


Karácsony Gergely informálisan már megkeresett, és négyszemközti egyeztetésre invitált, miközben az emberei már arról pletykálnak, hogy miként próbálják majd megvenni a Tisza Párt képviselőit. Innen is üzenem a főpolgármester úrnak, hogy nem fog sikerülni.


„A Tisza Párt semmilyen politikai alkut, semmilyen politikai együttműködést nem fog kötni sem a Fidesszel, sem a Gyurcsány vezette óbaloldali kék Fidesszel. Karácsony Gergely egyértelműen Gyurcsány szövetségese, politikai társa” – fogalmazott, hozzátéve: ezek után kizárt, hogy bármilyen politikai háttéralkut kössenek velük. Mint mondta, a jövő heti informális egyeztetésre elmegy, de a főpolgármesternek nélkülük kell többséget szereznie a közgyűlésben, nem számíthatnak rájuk.


[link]



júl. 7. 10:12
A kérdező szavazást indított:
Magyar Péter népszerűsége zuhanni fog, apad a Tisza.
A főváros káoszba süllyed, Karácsony lemond.
A főváros káoszba süllyed, de Karácsony túléli, végül győzedelmeskedik Magyar Péter felett, összehoz egy széles koalíciót nélküle.
Nem lesz káosz, a gyurcsányisták megveszik a Tisza képviselőit kilóra.
13 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Na, ez olyan meccs lesz ahol minden pofon jó helyen lesz, mindegy melyik adja és kapja.

Csak már kávé mérgezésben fogunk kipurcanni. :)

júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyik sem, mindegyik választási lehetöség baromság.
júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2: Miért, akkor mi lesz?
júl. 7. 10:35
 4/13 anonim ***** válasza:
júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem találom, hol írta ezt Magyar?


De amúgy semmi gond nincs ezzel, nem szabad a bukott óellenzékkel együtt működni, pláne Feriékkel.

júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"A választók óriási felelősséget ruháztak a Tisza Pártra. Június 9-én egyértelművé vált, hogy mi leszünk az egyetlen valódi és potens kihívója Orbán Viktor kormányának és a Nemzeti Együttbűnözés Rendszerének."


Nemzeti Együttbűnözés Rendszere. Micsoda önvallomás ez Magyar Pétertől! :D

júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

1. Magyar Péter szájából megint a sz@r fröcsög. Miközben azt hazudja, hogy ő másfajt akommunikációt fog folytatni, nem a győlöletre fog alapozni... De közben mindenkit és mindent azonnal minősít.

Egy normális politikus fröcsögés nélkül mondta volna el, hogy lesz egy ilyen megbeszélés és csak után mondja el, hogy miről szólt.


2. Én sem hiszem, hogy Karácsony nem pozíciókat akar felajánalni, de ha biztos vagyok ebben, akkor kimondom és kijelentem, hogy nem megyek el a megbeszélésre.


3. Egy napja dobták vissza a Kúriának a beadványok elbírálását. Lehetett volna annyi esze Magyar Péternek, hogy erre hivatkozva azt mondja, hogy addig felesleges Karácsonnyal bármiről is beszélnie, ameddig nincs véglegesen lezárva a választás.


4. Nem lennék meglepve, ha a Karácsony 5 év múlva a Tisza színeiben indulna.

júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vagyok hajlandó Magyar Péterre szavazni a Kamu Gerivel sosem társul. KG is a DK szekta része, mennie kell.
júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A Tiszás zombihorda szét fogja kapni Karácsonyt a komment szekciókban, ameddig észre nem veszik maguk mellett a Fideszes zombihordát, és egymásnak esnek.


A megmaradt 2 DK-s meg kiélvezi ameddig még ki tudja.

júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, ez már nem aktuális. Megint számolgatnak, lehet nem is Kari lesz a polgi.
júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!