Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan értékelitek Magyar...

Hogyan értékelitek Magyar Péter Ötkerben nyújtott teljesítményét?

Figyelt kérdés

júl. 7. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon ciki.
júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Bulizzon, ha akar, magánügye. Csak azt nem értem, miért háborodik fel, ha az engedélye nélkül felvételt készítenek róla.
júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ma délelòtt néztem utána, mi történt.

Ez nem egyszerű bulizás volt, hanem alpári és visszataszító. Minden róla szóló eddigi hírt, legendát, mendemondát más megvilágításba helyez.

júl. 7. 18:49
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Kellemetlen.
júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Lejárt lemez. Lapozz.
júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 SzocdemOliver ***** válasza:
8%

Nagyon remélem hogy sokan megbánták azt, hogy Magyar Péterre szavaztak.


Az alpári bulizás után újabb botrányba keveredett, a 444.hu és a Telex szidásába kezdett, azt érdemes tudni hogy ez a két lap jelentős ismertséget hozott Magyar Péternek. Abba a kézbe harap bele ami eddig enni adott neki. Kapott egy kisebb kritikát Magyar Péter és válaszul elkezdte a szidalmazást.


Sőt, Magyar Péter rajongói egy ellenzéki újságírót halálosan megfenyegettek: [link]


Ha a Tisza Párt kormányra kerül, akkor nem TTT lesz, hanem TT: Tiltott és Támogatott. Magyar Péter nem tűri a kritikát!


Eszetekbe ne jusson hatalomra juttatni, újabb Orbánt kapna Magyarország a nyakába!

júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
26-ig még nagyon sokszor le fogja magát járatni. Nem tudja levetkőzni a 'kihaénnem' énjét.
júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 SzocdemOliver ***** válasza:
0%

"26-ig még nagyon sokszor le fogja magát járatni. Nem tudja levetkőzni a 'kihaénnem' énjét."


Gyurcsány Ferenc nagyon jól tette, hogy nem mondott le. Kell 2026-ban egy erős ellenzéki párt, különben a Fidesz ismét kétharmadot szerez. Már csak a DK és a Tisza Párt maradt versenyben, abban nem bízhat senki, hogy 2026-ig a Tisza Párt támogatói eltűrik Magyar Péter sorozatos botrányait. A csalódott Tisza Párt szavazók egy része majd nem megy el szavazni, vagy a Demokratikus Koalícióra fog szavazni, hogy Orbánt leválthassa!

júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

5: áruld már el, miért lejárt lemez? Itt sem volt kitárgyalva, a média egyik fele is hallgat róla. A nagyrészéről ma szereztem tudomást.

Számomra ezzel már teljesen vállalhatatlan az ember.

júl. 8. 01:05
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Vihar a biliben.


Én nem vagyok amúgy MP szimpatizáns, de hogy ebből csinàl a kormány politikai terméket, az szánalmasabb mint bármi, ami a buliban történt.

júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!