Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik politikai összeesküvés...

Éáé kérdése:

Melyik politikai összeesküvés elméletben látsz realitást?

Figyelt kérdés

1. A Mi hazánkot a Fidesz hozta létre, mert a fdieszre akkora külpoltikai nyomás nehezedik, hogy már nem mondhat akármit, ezért létrehozta (Vagy hagyta működtetni a Mi hazánkat) ami már kimondhat olyan tényeket amiket a Fidesz nem mondhat ki.


2. A Tisza pártot a Fidesz hozta létre, hogy ezzel lecsapolja az ellenzéket különösen a Momentumot. - így álltak bosszút, hogy Donáth Anna magára vállalta, hogy miatta nem kap EU-s pénzt a NER.

(Na meg Amióta Magyar Péteren van a hangsúly már nem Novák kegyelmi ügyén van a figyelem)


júl. 8. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Annak hogy Orbán Putyin kottájából játszik.
júl. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Egyedül a kettes valóság.
júl. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Én mind a kettőt reálisnak tartom.

A legjobb számodra, ha nemcsak a kormány, de az ellenzék is te magad vagy.


De ettől függetlenül, az az ellenzék, aki elfogadja a mai választási feltételeket, onnantól Őfelsége ellenzéke. Nem demokratikus, nem szabad.

júl. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem egyik sem.


Az én véleményem szerint (de elfogadom, ha valakinek más a véleménye, én jobboldali konzervatív vagyok):

1: a Mi Hazánk különben is a Jobbikból vált ki, mivel Vona Gábor az évek alatt eltűntette a pártból a nemzeti radikálisokat, hogy nagyobb eséllyel indulhassanak a választásokon. Ezt mindenki tudja, aki ismeri a Mi Hazánk történtetét. Nagyon sok mindenben épp az ellenkezőjét mondják mint a Fidesz, szerintem sokkal jobban szervezettebbek. Ha együttműködnek más pártal (akár a Fidesszel, akár a balliberálisokkal) az azért van, mert megígérték, hogy bizonyos ügyekben hogy a lakosságnak jobb legyen együtt fognak működni (pl. készpénz védelme, elszámoltatás, stb...). Magyar Péter (az én véleményem szerint) a Partizán interjúban csak azért mondta, hogy az a Fidesz szatelit pártja, mert aki megfigyelte utána pár szlogent illetve a Virradat propgram bizonyos elemeit is ellopta tőlük. És még akik ebben hisznek azoknak üzenem, hogy nem hallottak olyanról, hogy egy országban két jobboldali párt van, csak az egyik radikálisabb? És nyílván egy jobboldali párt kevésbé fog szídni egy szélsőjobbos pártot. A Fidesznek az meg egy szokása, hogy ellop más jobboldali pártoktól bizonyos elemeket (csinált ilyet anno a Jobbikkal most a Mi Hazánkkal is), ezért sem szeretem a Fideszt.


2: Magyar Pétert véleményem szerint a Világgazdasági fórum, Soros alapítványok és egyéb szervezetek szervezték ki a Fideszből, hogy megdönthessék a kormányunkat. Már csak manapság derült ki, hogy van a pártjában két olyan ember, aki a Világgazdasági fórumhoz kötődik. Meg a kampányát is ugyanaz a cég csinálta aki korábban MZP -nek, ő pedig ugye nyíltan beismerte, hogy a kampánypénzt Soros szervezetektől kapta. Viszont ezt a variációt még apámtól hallottam, ő úgy mondta, hogy a Fidesz már pont eleget lopott, és innentől kezdve szeretnének csak a háttérből lopkodni, MP -n keresztül. Ezt én nem tartom annyira valószínűnek, de lehet van benne igazság, nem tudom. A Momentum meg már így is szétesésben volt (hála Istennek), Magyar Péter segített, hogy mégjobban szétessen. Viszont az is felettén gyanúra ad okot, hogy a Fideszes politikusok nem nagyon beszélnek a Tisza pártról.


Nyílván ez az én véleményem, de mondom szerintem egyik sem valószínű, azonban vannak olyan jelek amik tényleg erre utalnak.

júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Egyik sem igaz.
júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Ezek közül egyikben sem hiszek.


Aminek látszik realitása az a 9/11. Ott valóban bődületes érdekességel folytak és túl sok a "véletlen" egybeesés.


Ha viszont teljesen biztos valaki egy elméletben ott fellép a probléma, hogy "a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."


Tehát, nem azt mondom, hogy biztos vagyok benne hogy a 9/11 összeesküvés volt, hanem hogy abban látok logikát is és MESSZE TÚL SOK vélet8 egybeesés, de nem vagyok biztos benne. (Akkor biztos okos vagyok)

júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!