Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hisztek valamiféle összeesk...

Ti hisztek valamiféle összeesküvés elméletben?

Figyelt kérdés

Ha igen, írjátok le, és lehetőleg indokoljátok!:)

Ha nem hisztek, akkor is lehetőleg indokoljátok meg!:)


2013. júl. 22. 16:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én mindegyikben hiszek.
2013. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon hüly€ vagyok, de valamennyire hiszek benne, nem vagyok biztos benne, de valamennyire elhiszem. Arról lenne szó, linkelem is a videót: http://www.youtube.com/watch?v=H5Nv7uaAWc0

hogy ugyebár nagyon egészségtelen kaják vannak mindenhol, és ennek az oka, az, hogy szándékosan akarnak megölni embereket, hogy csökkenjen a népesség (lásd: aszpartám, rákkeltő, be is tiltották egy ideig, viszont most újra megtalálható egy csomó dologban)...


Persze ez egyáltalán nem biztos, de lehet benne valami.


Még mindig hihetőbbnek tartom, mint szaniszlót, aki szerint a vörös iszap gátat szándékosan rombolták le -.-

2013. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én hiszem hogy vann ilyen (hogy szabadkőművesek vagy illuminátusok, vagy Bildberg csoport, azt nem tudom, mivel elég titkosan működnek...) de amíg nem tudunk róluk, addig vagyunk szerencsések.. Szóval véleményen szerint mindneki élje a maga kis életét boldogan...
2013. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy hiszek, de némelyik bizony elgondolkoztatott és felmerült bennem, hogy mi van mégis.
2013. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Ja, hiszek. Nekem teljesen logikus dolog, hogy a világ legnagyobb hatalmú emberei összejárnak és megbeszélik, hogyan lehet megőrizni és még nagyobbra növelni a hatalmukat. Én simán ezt csinálnám végül is, akkor gondolom ők meg pláne.
2013. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Antimod ***** válasza:
92%

A háttérhatalom létezésében hiszek, amely voltaképpen néhány világuralomra törő pénzügyi kört jelent, elsősorban USA, Nagy-Britannia, Németország bázissal, és jelentős befolyással a sajtóra.

Véleményem szerint több esemény, illetve sajtóesemény az ő számlájukra írható (pl. 911, H1N1-hisztéria, stb.), és mind kétes céljaik elérése érdekében vetették be több-kevesebb sikerrel.

Ez elméletben nálam több a kérdőjel, mint a felkiáltójel, így nem tekintem összeesküvés-elméletnek, inkább összeesküvés-sejtésnek.

2013. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én személy szerint a Szabadkőművesekről szóló dolgot elhiszem, túl sok dolog vág egybe a tényekkel.:)
2013. júl. 22. 20:39
 8/13 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=wbhqn7mBmbo

Ennél jobban képtelen lennék megfogalmazni, George Carlin nagyon jól összefoglalta alig több mint 3 percben. Ezt 2005-ben mondta, Amerikáról. Mégis kísérteties, hogy 2013-ban Magyarországra vetítve is megállja a helyét.


http://www.youtube.com/watch?v=KoFTT25DBXs

Ebben a videóban George Carlin és Bill Hicks szintén csak megerősíteni tudja azt, amit itt már páran leírtak, szintén 3 percben. Mindkettő videó elgondolkodtató.

2013. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

A legdurvább és legkevésbé hihető elmélet:

azt hinni, hogy a világ 100%-ig összeesküvés-mentes, és a hatalmon csupa jó ember ül, és minden rózsaszín. Ennél meredekebb elmélet nincs. :D

2013. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Többen is.

NWO (Új Világrend), egy hatalmon levő hatalmas befolyású elit.

Vagy a Monsanto cég visszásságai, ezek már tények is, nem csak elméletek, de persze tagadják.

De több is érdekel, hosszú lenne felsorolni.

2013. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!