Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége miért...

Éáé kérdése:

A magyarok többsége miért cikizi azokat akiknek fáj Trianon? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a magyarok nagy részét, már nem érdekli ez a téma, és arra hivazkoznak, hogy régen volt felejtsük már el.

Közben a valóságban jogtalan volt az egész békeszerződés, mivel zsaroló körülmények között nem lehet szerződést kötni jogilag.

Viszont még is azt mondják a magyarok hogy "mit lehetne már ez ellen tenni? Semmit, 100 éve volt felejtsük el". De tényleg jó ez a gondolkodás? Én úgy érzem nem, megosztok egy videót, ezt szerintem látnia kell mindenkinek, és valójában az az interjú üzenete, hogy csak a magyarokon múlik, hogy lesz e valaha újra Nagy-Magyarország, éppen ezért káros az a gondolat, hogy ezt a témát már el kellene engedni. Hiszen ez azt eredményezi, hogy olyan történelmi hamisítások mennek végbe, hogy még azt is elhazudják tőlünk hogy Horvátország nem volt magyar terület. De az volt!!! De ez másik téma már.

(Azért megemlítem, hogy a régi Horvát Királyság nem a mai Horvátország területén volt, és amit ma Horvátországnak nevezünk pl Zágráb színtiszta magyar terület volt régen)


[link]



júl. 6. 17:42
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Már nem él senki azok közül, akik valóban megtapasztalhatták a Trianon előtti időket!

Akik most itt erről nyálaznak, azok egy mesét, egy vágyálmot kergetnek!

A mai Magyarországnak semmi esélye a gyarapodásra!

Magyarország semmilyen szinten nem vonzó, egy ilyen népszavazás pl. a szomszédoknál szégyenteljes kudarcot vallana!

Toroczkai és a bandája egy illúziót kerget, és újabb tragédiába vezeti a megtévesztett szerencsétlen híveit!!!

júl. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Erdélyben minden szép és jó volt, ugye székelyek? Mindenki lófő volt, nemesnek számítottak, még székelykapujuk is volt? De beleért a keze az éjjeliedénybe és felébredt. Ezért álmodják vissza abba a korba, illetve dehogy abba, csak annak égi másába.
júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Szerintem az a kissebbség. Nem jó helyeken szocializálódsz! 😉
júl. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!