Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége miért...

Éáé kérdése:

A magyarok többsége miért cikizi azokat akiknek fáj Trianon? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a magyarok nagy részét, már nem érdekli ez a téma, és arra hivazkoznak, hogy régen volt felejtsük már el.

Közben a valóságban jogtalan volt az egész békeszerződés, mivel zsaroló körülmények között nem lehet szerződést kötni jogilag.

Viszont még is azt mondják a magyarok hogy "mit lehetne már ez ellen tenni? Semmit, 100 éve volt felejtsük el". De tényleg jó ez a gondolkodás? Én úgy érzem nem, megosztok egy videót, ezt szerintem látnia kell mindenkinek, és valójában az az interjú üzenete, hogy csak a magyarokon múlik, hogy lesz e valaha újra Nagy-Magyarország, éppen ezért káros az a gondolat, hogy ezt a témát már el kellene engedni. Hiszen ez azt eredményezi, hogy olyan történelmi hamisítások mennek végbe, hogy még azt is elhazudják tőlünk hogy Horvátország nem volt magyar terület. De az volt!!! De ez másik téma már.

(Azért megemlítem, hogy a régi Horvát Királyság nem a mai Horvátország területén volt, és amit ma Horvátországnak nevezünk pl Zágráb színtiszta magyar terület volt régen)


[link]



júl. 6. 17:42
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Mint írtam a Horvát Királyság nem teljesen ott volt ahol Ma Horvátországot jelöljük. Konkrétan Zágrábig Magyar Királyság aztán Zágrábon túl, délen Horváth Királyság volt.
júl. 6. 18:51
 12/43 anonim ***** válasza:
0%
Lehet végülis. Ahány térképet nézek, annyiféleképpen ábrázolják az akkori Európát.
júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
49%
Jó ez így, kit érdekel mekkora az ország. A határontúliak bármikor ide költözhettek volna, de jó nekik 2 országon is élősködni. 0rbán elmebeteg, hogy őket is pénzeli, mintha itthon nem lenne mire költeni.
júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
27%

Miért lett a versem lepontozva?


13. Elarulom, szeretnének. Nem tudod elkepzelni, milyen amikor a szlovákok büntetik azt, aki magyar. Párom 100€-s bírságot is kapott. A rendőr magyar volt, de szlovákul volt hajlandó megszólalni. Undorító!

júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
20%
14 és akkor miért nem költöznek, ha olyan rossz nekik?
júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
41%

15. Hogyan? Adják el a házukat?


Azóta sem értem a lepontozást. Jöttek a magyarellenesek ide, vagy mi?

Nem Orbánra szavaznak, de ők a mai napog küzdenek. Ezen mit nem lehet érteni? Amúgy nem is tudnának ide szavazni, azt tudtad? Itt párom és a családja is magyar osszefogasra szavazott. (Felvidék)

júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
35%
Például igen, adják. Vagy annyira nem olyan rossz ott?
júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
52%
Mindenki veszteségként éli meg az egykor fontos, magyar területek elvesztését, de ez már történelem, ráadásul magunknak köszönhetjük.
júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
17. Te normális vagy? Nálunk drágább minden, nem tudnának ugyanolyan színvonalon élni, plusz a fizetések is elmaradnak.
júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
45%

ma 20:34


Ki lakik még 1920 előtt épült házban? :)

júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!