Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tartanának egy újabb...

Ha tartanának egy újabb főpolgármester-választást (nem fognak) kire szavaznál?

Figyelt kérdés
A majomparádé fokytatódik.

júl. 5. 19:52
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergely
Vitézy Dávid
Mi Hazánk jelöltje
Egyéb jelölt, ha lenne...
21 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek is szánalmas, ahogy a Fidesz jelöltje nem tud belenyugodni a vereségbe? Ez főként azért lehet, mert aspergeres? Az aspergeres gyerekektől, ha elveszik a játékukat, akkor vergődnek, nem tudnak beletörődni. Itt is ez van?
júl. 5. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Június 9-én Vitézy-re szavaztam, mert nem vagyok elégedett a jelenlegi föpolgármer munkájával, és a változást támogattam.

Viszont ezek után már csak azért is Karácsonyra szavaznék. Komolyan undorító amit csinál, az egész Fidesszel együtt.

júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Én most is Vitézyre szavaznék. Amíg nincs tárgyi bizonyíték ( fotó, hangfelvétel, aláírás, stb.) vagy pl. kölcsönös beismerés, addig én fenntartom a véleményemet, hogy Vitézy nem Fideszes. Továbbá megjegyezném, hogy akkor is rászavaznék, ha nyíltan a Fidesz színeiben indulna, mert bár rühellem a Fideszt, és mindazt, amit képvisel, Vitézy a szöges ellentétje annak.
júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Értelem szerűen a Fidesz nem engedné indulni az mhm jelöltjét.

És mhm szavazók trollkodásból a meleg vitézire szavaznának, így még tudna nyerni.

Szóval szerencse, hogy nem lesz új szavazás és így nem lesz a Fidesze bp.

júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!